şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah insanı mutlu eden olay.
  • aşk bunlar resmen! sevgilini kaybedip 3 yıl sonra bulsan çoktan çoluğa çocuğa karışmış olur. bu vefa bizde yok. o yüzden hayvanları insanlardan daha çok seviyorum. saf sevgi bunlarınki...
    tanım: pek çok insandan daha vefalı köpektir. sabah sabah duygulandırmıştır.
  • " en sadık dost " kavramını net olarak anlatan, sabah sabah duygulandıran ve sogukta içimi ısıtan videodur.

hayvanları sevin, sahiplenin, yoldaş, arkadaş olun. çocuklarınıza da hayvan sevgisini aşılayın.
  • hayvanları neden insanlardan daha çok seviyorsun diye sorsalar örnek olarak gösterebileceğim bir video. ne tatlı şeysin sen.
  • canını yediğimdir.

daha dün akşam, arabanın anahtarını yukarıda unuttum diye 5 dakikalığına eve çıktım ve arkadaşıma köpeğimi verip siz bi tur atın ben geliyorum dedim.

5 dakika sonra döndüğümde sanki bir haftadır görüşmüyormuşuz gibi üstüme atlayıp benzeri hareketleri yaptı.

her akşam iş dönüşü fred çakmaktaş'ın dino'yla yaşadığına benzer manzaralar yaşamak artık hayatımın bir rutini. ömrün sağlıklı ve uzun olsun kızım, birçok insana tur bindirirsin sen ve bunu ikimiz de biliyoruz.
  • ağlattınız lan ibneler
  • hayvanların insanlardan daha vefalı, daha sevgi dolu olduğunu ispatlamış köpek.
  • ben iki insan arasında böyle aşk, böyle sevgi görmedim. gözlerimi yaşarttın ulan!