şükela:  tümü | bugün
  • mtl tankıdır. sızdırma yapmaz, içim keyfi güzeldir. ama bunda da besleme sorunu var kardeşim. eğer biraz fazla likit kanalını açarsanız camdan sızdırabilir, biraz az açarsanız yanık pamuk tadı alırsınız. ortasını şöyle buldum ben, besleme kanalları tamamen kapalı iken 2.5 tur çevirip besleme kanalını açıyorsunuz, 3 çekim tetiğe basılı çekiyorsanız 4. yü kuvvetli şekilde basmadan çekiyorsunuz böylece likit içeriye giriyor ve tetiğe basarak içmeye devam ediyorsunuz.
  • tam bir fiyat performans ürünüdür. almayı düşünenler hiç çekinmeden alabilirsiniz.
  • bir kez dolum yapıp satmak istediğim atomizer... malum site ürünü...kutulu ve eksiksiz...

bu atomizer ciğer çekimi için fevkalade başarılı olup, benim gibi sigara içiminden hoşlananlara göre değildir...
  • ikinci mtl deneyimimi yaşatan harikülade atomizer, ilk olarak bir ay boyunca (bkz: taifun gt3) kullanmıştım, fakat emin olarak söyleyebilirm ki kayfun'u denedim deneyeli elimi herhangi bir kit'e veya atomizere sürmüyorum.

avantajları şöyle:

- pamuklaması aşırı kolay, ilk defa eline alan adam bile pamuklama yapabilir.

- kesinlikle sızdırma yapmaz, başka atomizerleri kullanırken bu sorundan muzdarip olanlar kesinlikle kayfun'a geçince rahat bir nefes alacaklardır.

- atomizerin iç direnç kısmının altındaki hava deliğine incelterek ve (mtl) aparatı ekleyerek çok sıkı bir sigara içimi elde edilebilir.

- hava kanalı dört kademelidir, hava kanalı istemsizce çevrilmesin veya ayarı bozulmasın gayesi ile öncelikle dış metal sürgü yukarı doğru kaldırılarak likit kanalını iki tur açtıktan sonra ayarlanması gerçekten çok ince düşünülmüş.

- besleme mekanizması sorunsuzdur, iç atomizerde likit kanalına direkt bağlı altı adet pamuk besleme deliği mevcuttur, ve bu delikler dört tur kadar döndürülüp maksimum açıklığa ulaşabilir, ama kullanacaklara tavsiyem 1.5 tur yeterli olacağı yönündedir.

- gümüş metal ve uzun görünümü çok kaliteli bir izlenim uyandırıyor, hatta kayfun 5'in altına en iyi gidecek mod benim önerim sx mini'dir kayfun v5 + sx mini
  • kayfun mini v3 modelini buna kıyasla daha çok beğendiğim, hibrit bir atomizer.
    reducerlar ile bile bence tam mtl olmuyor bu ato.
    özellikle mtl içim arayan arkadaşlar mini v3 ve prime modellerini tercih edebilir.
  • hedef ben miyim kayfun