şükela:  tümü | bugün
 • elzem olduğu için başlattığim kampanya.
  kardeşim kadar sevdiğim k.biraderimin bir süredir hayatında kimseler yok. artık ciddi bir ilişki aradığını ayan beyan ifade etmesine rağmen uygun bir yenge adayına henüz rastlayamadı. biz artık yaşımızı başımızı aldık. çevremiz hep evliler ile dolu. kayinbiraderim de şimdiye ınternational olduğu için burada imkanı pek olmadı. ne yapsak diye düşünürken aklıma ekşi sözlük geldi. sonuçta ülkenin okumuşluk seviyesinin en yukarıda olduğu yerlerden biri. ve "bu kadar insan yalnızken neden bu kadar yalnız."

  kayınbiraderden biraz bahsedelim;

  mühendis. bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra simdilerde bilimsel çalışmalar yapıyor. kendi işinin patronu. boy 175 kilo 65. kumral. yaş 30. dini inancı yok. sanattan bilimden ve şaraptan anlıyor. vsvs. geri kalan detaylar zamanla talihli ile görüşülür.

  kriterlerine gelirsek. 160-170 civari boy. bu boya uygun ortalama kiloda, siyasi görüş çok önemli değil ama akp li dahi olsa evrime inanma şartı var. bir de üniverste mezunu olma kriteri var.

  ılgilenen arkadaşların mesaj ile ulaşması yeterlidir.

  edit: görece yakışıklı. ne bileyim kızlar karar versin. eli yüzü düzgün.

  edit 2:araba var
 • (bkz: swim)
 • kayınbiraderin tipi hakkında bilgi verilmeyen kampanya. çok mu çirkin, az mı çirkin?
 • kadın mı erkek mi aranıyor anlamadığım kampanyadır.

  erkek arıyorsa şartlara birebir uyan erkek arkadaş var görüştürelim sevenleri kavuşturalım. o da mühendis olsun birader diyip duruyordu.

  edit: tüh başlıkta kız arkadaş yazıyormuş hiç dikkat etmedim. yine de bir düşünsün kayınbiraderiniz, artık aşalım bu tür cinsiyetçi düşünceleri.
 • =====> tinder <=====
 • tok tokat sesi yoksa almayacağım kayınbiraderdir.

  (bkz: dur lan yanlış oldu)
 • bacanağımı önererek katıldığım kampanya.

  biraz bacanağımdan bahsedelim.
  1.70, kaslı, hafif kro-kimisine göre maço-, biraz kıllı, çay ocağı müdavimi, elinde okey varsa hayatta bitmeyip dönen, okey vurduğunda diğer ıstakaları deviren, bir problemin olsa "sanayide tanıdık var" diyebilecek kadar çevresi olan, en ufak bir trafikte emniyet şeridine başvuran bir arkadaştır.
  dini bütün bir müslümandır. akepe seçmenidir, bazen çalışır bazen çalışmaz. ismail abiden hallice bir iş dünyası görüşü vardır. 4 tl altı biradan anlar. otlakçılık ve yancılık yapamayacağı masa yoktur.
  bacanağın tanıdığı çay ocağında bi çay içsinler derim.
 • sado banla.