şükela:  tümü | bugün
  • nereden başlasam bilemiyorum. kayınpederim türk eğitim sen üyesi bir öğretmen. toplamda dört adet damadı var. bundan 10 yıl önce, en büyük damadı, kayınpederim öğretmen olduğu için ve iletişim'in daha ucuz olduğu gerekçesiyle, kayınpederim üzerine olan bir hat alıyor ve kullanmaya başlıyor.
    damadı olacak hıyar aktif eğitim sen üyesi ve baya fetö'cü, zira şu anda tutuklu.
    kısa kesmek gerekirse, fetöcü konuşmalar, bilumum yazışmalar ve nihayetinde fetönün kullandığı program olan(adını tam olarak hatırlamıyorum ancak sonu lock gibi birşey) kullanıyor bu it damat.
    savcılık talimatıyla, kayınpederimi bu programı kullanmak ve fetövari iletişimler dolayısıyla gözaltına alıyorlar. kayın validem perişan, dolayısıyla eşim perişan.
    adamın ağzı var, dili yok. koyu türk'çü, dolayısıyla ülkücü. şeker ve tansiyon hastası 60 yaşında adam. tek suçu damadı olacak it'e 10 yıl önce bir cep telefonu hattı vermek.
    sözlük hukukçu ahalisinden ricam; o hattı, fetö'cü damadının kullandığını nasıl ispatlarız? süreci nasıl hızlandırırız, zira kayınpederim gözaltı'nda tutulamayacak derecede hasta ve suçsuz. eşimin ve kayınvalidemin ağlamalarıda cabası.

edit: arkadaşlar nasıl ithamlarda bulunuyorsunuz, ayıp.
    türk eğitim sen= genelde ülkücülerin bulunduğu sendika.
    aktif eğitim sen= fetö'cü sendika.
    türk eğitim sen'e pkk falan diyenleriniz var, yapmayın etmeyin.
  • yardım ricası ile...
  • bu meşhur damat en nihayetinde kayınpederinizi de telefonla arıyordu değil mi? bu aramalar gösterilebilir. bir insan kendi kendini arayamayacağına göre. faturaları kimin ödediği önemli. onu bulmaya çalışın. bir de kullanılan kartın ait olduğu gsm şirketinin müşteri hizmetleri le gerçekleştirilen görüşmelerde damat bey hattı kendinin kullandığını belirtmiş olabilir. telefon yurt dışından kullanıldıysa o tarihlerde kayınpederinizin yurt dışında olmadığı da ispatlanabilir. damat beyin üye olduğu sitelere, kredi kartlarına veya örneğin işyerine hangi telefon numarasını bildirdiğini bulabilirsiniz. ispatın bin türlü yolu var. ama korkarım kayın pederiniz istese de istemese de aynı zamanda fetöcü olmadığını da ispatlamak zorunda kalacak. ancak telefon konuşmalarından başka aleyhe bir delil yoksa işi kolay olabilir. geçmiş olsun. adaletli bir karar çıkması dileklerimle.
  • muhakkak ki teknik takibin yapıldığı aşikar olandır.

yani telefon dinlemelerinde telefonu kimin kullandığı görülecektir. ancak teknik takip evveliyattan beri değil teknik takip kararı alındıktan sonrasını içerir.

teknik takip boyunca telefonu kayınpederinizin kullanmadığı anlaşılacaktır, ancak bu telefonu damada neden verdiği sorgulanacaktır. aralarında bir bağ var mı yok mu ?

fetöcuların kullandığı program ismi by lock daha bugün girdiğim bir davada aynı programı kullanan bir kişi tutuklandı.

özetle; ispat edene kadar gözaltında kalabilir hatta tutuklamaya karşı dahi kendinizi hazırlayın. babanızın kendi hattından mesajlaşmaları geçmişe dönük olarak görebilirler ancak konuşmalar tabiki de çıkmaz.

şimdiden geçmiş olsun umarım tutuksuz yargılanır.
  • (bkz: olur oyle vakalar turk polisi yakalar)

nitekim yakalamis da, aferin polise.
  • ispat edilebilir illa ki o hattı onun kullandığı ancak edilmesi en az 3 seneyi bulur bizim ülke de. o 3 sene de kayınpeder ölür başınız sağolsun.
  • yaklaşık 40 gün önce tutuklanarak kandıra t tipi ceza evine koyulan kayınpederim, an itibari ile serbest bırakılmıştır. darısı bütün suçsuzların başına. yaşasın türk adaleti, kahrolsun darbeci hainler...