şükela:  tümü | bugün
  • sözcü'de görüp şok olduğum haber. bazen insan söyleyecek laf bulamıyor. nereye gidiyoruz toplum olarak. damadına aşık olan kayınpeder, bir de 3 yaşındaki torununu alet etmiş bu akıl almaz hastalıklı hislerine. bugün de senden tiksindik be hayat.

https://www.sozcu.com.tr/…madina-asik-oldu-2332573/

not: durumu sözlüğe taşıdım ve bir şey dikkatimi çekti. aq, o.ç., vb cinsel içerikli küfürlerin çok beğeni alması bile, toplumsal cibilliyetimizi ortaya koyuyor. yani olaydaki karakterlerin aramızdan birileri olması çok doğal.
  • bu sefer de genç damat şehvet uyandırmış. bir de 3 yaşındaki torununu alet etmiş. kızına, torununa, damadına bunu yapan cibiliyetin ta aq ben ya. siz nasıl karaktersizsiniz aq, nasıl yaratıklarsınız. iğrençsiniz.
  • korkuyorum; çünkü bu tip haberlere şaşırmıyorum artık tosunum.
  • bir an empati yapmaya çalıştım, olmadı. tosunum... *

edit: genç kayınpeder şehvet uyandırır.

edit 2: "kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş
    ne olur terketme yalnızlık çok acı
    bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte
    sen...
    tosunum..."
  • bize nur topu gibi bir bakınız armağan eden olaydır.
    (bkz: seni sevdim be tosunum)
    "gazetede dünya aşk tarihine geçecek olay " denmiş vaziyet için, bunlar toplumumuzda zaten vardı; yalnızca ortaya çıkamıyordu. çıkmaya yüz tutanları da biz halı altına süpürüyorduk. tabi ülkede ne değişti de son zamanlarda kitle halinde böyle olaylar gün yüzüne çıkmaya başladı derseniz:
    (bkz: utanma duygusunun tedavülden kalkması)
    iddialara göre adam damadına mesajlarında "insan bir kere sever, ben de seni sevdim." demiş. kızının annesi ile zamanında cinsel yönelimini kamufle etmek için evlendiğini anlamak kolay, toplumumuzda cinsel kimliğini bu şekilde gizleyen çok sayıda erkek var.
    damada aşık olan kayınpeder figürünün mizahi bir yönü olsa da, mahkemede ispatlanamayan bir "kız toruna cinsel istismar" iddiası var.
    eğer iddialar doğruysa, aklımda canlanan kayınpeder imajı numunelik bir cinsi sapık:
    adam biseksüel, ensest ve pedofil eğilimleri taşıyor.
  • sapık ruhlu bir kayınpederin sapıkça yaptığı bir hareket. kızı da babasının bu sapıklığını bilmesine rağmen babasının evine gidiyor koşa koşa ve 3 yaşındaki çocukda bu olaya alet oluyor allah belanızı versin.

çok merak ediyorum eşcinseller bu olayı nasıl savunacak.

not:homofobik değilim.
  • bu olaylar önceden de yaşanıyordu ama gündeme gelmiyordu.özellikle sosyal medya ve teknolojinin insan hayatına daha fazla girmesiyle beraber sağdan soldan bu şekilde haberler gelmeye başladı , gelmeye de maalesef devam edecek.

çevremizde psikolojisi bozulmus çok insan var hem de tahmin ettiğimizden daha fazla.
  • (bkz: love wins)
  • ota boka açıklama yapan, eşiktekinden beşiktekine kadar şehvet duyan sakallı ponçikler nasıl tepki verecek merak ediyorum. ülkecek nasıl bir radyoaktif sızıntıya ya da kimyasala maruz kaldıysak, ilk ahlak çürüdü.

edit :rewrite('@nickim neydi unuttum ya la' tesekkurler)