• sunucu beyza hakan ve ertan özyiğit harici bir (veya birkaç) kişinin daha olduğu arşivlik tv programı

kafası çalışan kesimin kaçırmaması gereken programlardan
  • 24 kanalında zaplarken denk geldiğim, kafaların iyi olduğu program.

"kutsal kitapların %5'i ahlak %95'i sayns, eksobiyoloji"
  • "uzaylılar iyi mi kötü mü" konusu tartışılıyor. dolara müdahale ediyor i..eler diyecekler az sonra, korkuyorum sözlük.

spiker abla : "doyumsuz bir program oldu" diyor nihohahaha
  • elon musk'in bebeğinin sırları var diyolar, az kaldı kahkaha atacam.
    büyük resmi görmüşler afafwfafa
  • şuan tv100 de tekrarı yayınlanıyor. uçuk kaçık fikirlere sahip insanlar konuk olsa takip edip dinlemesi zevkli oluyor.
  • tv100’de yayınlanan keyifli bir program.

aşı karşıtlarıyla aynı kafadalar. saatlerce saçma sapan komplo teorilerini tartışıyorlar.

edit: ahahahah. ufotapar diye bir kelime kullandilar. aşı karşıtı çomarlar ile aynı doğrultuda olduklarına ikna oldum.
  • tv'de zap yaparken denk geldiğim, "nuh tufanı olmasaydı dünya nasıl olurdu" konusuyla beni benden alan program.

bir tane dinler tarihi uzmanı arkadaş var, tek o "ne bilecez olm" tarzı bir laf etti sağ olsun, ama tartışma burada noktalanmadı elbette.

bir tane de saçsız erhan afyoncu bulmuşlar, osmanlı zamanından bir jeoloji eserini büyük ekranda gösterip, "burada nuh tufanının kesin olarak meydana geldiğini söylüyor" diyor falan.

artık cuma gecesi etkinliğim belli, telefonumun pilini bile sökerim rahatsız etmesinler diye.
  • tv 100 'e taşınmış olan program ,beyza hakan'la ertan özyiğit birlikte güzeldi neden programları ayırdılar acaba?
  • kanal 24'te yayınlanan, büyük resmi görenlerin programı.
  • her cuma tv100'de yayınlanan güzel program.
    adamlar o kadar inandırıcı ki, dünya düz deseler inanacağım o kadar.
hesabın var mı? giriş yap