şükela:  tümü | bugün
 • marillion'un misplaced childhood albumunden belki de en cok bilinen ve en cok sevilen $arkisidir. klibinde ayni zamanda album kapagindaki genc fish portresi yer almaktadir. ana konu, fish babamizin sevdigi fakat bir $ekilde (buyuk ihtimalle kirik bir kalp ama daha deli bir gurur neticesinde) ayri kaldigi kayleigh isimli bayana yapilmi$/yazilmi$ en muhte$em yollardan biri ile ula$maya cali$masi ve hanimefendi ile (belki de kendisi ile) yeniden bari$mak istemesidir. do you remember ismi ile de populer olan bu muhte$em marillion klasiginin bu kadar laf ettikten sonra sozluk dedicated lyrics bot olarak sozlerini vermemek ayip olur*:

  do you remember chalk hearts melting on a playground wall
  do you remember dawn escapes from moonwashed college halls
  do you remember the cherry blossom in the market square
  do you remember, i thought it was confetti in our hair
  by the way, didn't i break your heart
  please excuse me, i never meant to break your heart
  so sorry, i never meant to break your heart but you broke mine

  kayleigh, is it too late to say i'm sorry
  and kayleigh, could we get it together again
  i just can't go on pretending that it came to a natural end
  kayleigh, oh i never thought i'd miss you
  and kayleigh, i thought that we'd always be friends
  we said our love would last forever so how did it come to this bitter end

  do you remember, barefoot on the lawn with shooting stars
  do you remember the loving on the floor in belsize park
  do you remember dancing in stilletos in the snow
  do you remember, you never understood i had to go
  by the way, didn't i break your heart
  please excuse me, i never meant to break your heart
  so sorry, i never meant to break your heart but you broke mine

  kayleigh, i just wanna say i'm sorry
  but kayleigh, i'm too scared to pick up the phone
  to have hear you've found another lover to patch up our broken home
  kayleigh, i'm still trying to write that love song
  kayleigh, it's more important to me, now you're gone
  maybe it'll prove that we were right or it'll prove that i was wrong
 • her bulusmamizda kirk tane eksi sozluk cumlesini yanyana koymak suretiyle yazar haline getirdigim baldiz suser. kybele gecelerinin degismez potansiyel partneri. yurungen insan. dag, doga, kamp ve musiki sever muhendis. eger bir gun cekilirse amelie 2'ye beraber gidecegimiz dost insan.
 • ceronimo' nun ters ikizi (bir insan ablasiyla bu kadar zit kisilikte olabilir yani). özgür ruh, bonsai agaci (bkz: bonsai) katledicisi pardon yetistiricisi. :)
 • yeni makine muhendisi arkadasimiz. bunalimli gunlerini atlatmak icin kybelede kamp kurup icicez. evet evet eminim bi gun olacak bu. ne kybele kapanir ne de bunalimlar eksilir hayatta demek ki biz de icebiliriz bi gun.
 • kabizlik ile ishal arasindaki ince cizgi hakkında yazdıgım yazıyı okumadan midye yemeye kalkmış ve sonucuna da acı sekilde katlanmıs arap yavrusu. once yediklerini icinde tutmayi becerememis, sonra da 3 adet lomotil etkisiyle kararından caymış, yediklerini hiç cıkarmamaya başlamıştır. her insanın gelgitleri olur, olabilir. onemli olan -ilaçla da olsa- kontrol altına alabilmektir tekneyi.
 • fish bu parçayı tek bir sevgili için değil, hayatına giren ve kalplerini kırdığı bütün sevgilileri için yazdığını, ancak hepsini var olmayan "kayleigh" adı altında topladığını söyler. daha sonra şarkının etkisinde kalmış birçok çift çocuklarına kayleigh ismini vermişler...
 • halay cekme konusunda ihtisas yapmis, bulundugu her mekanda halay partneri bulmakta zorlanmayan, sanatini her zaman icra edebilen ve 2 kisilik minimal halaylari tercih eden (simdilik) hiper-yazar.
 • her buluşmamızda falına baktıktan sonra 'bak olanı biteni biliyosun diye söylemiyosun di mi' sorusuna alışık olduğum, halaydaki yeteneğini henüz göremesem de spordaki performansına bi çok kez hayran kaldığım, son zamanlarda bi porsiyon iki servis olayına birlikte sıkça giriştiğim, bi de birlikteyken çokça gülebildiğim, kardeşim:)
 • halay, spor ve yaşamdaki performansı, olympos'ta içtiği ambrosiadan gelen yazar..
 • the butterfly effectte film boyunca peşinden koşturulan hatunun ismidir.