şükela:  tümü | bugün
 • league of legends'ta yeni bir şampiyon. assasin özellikleriyle öne çıkacak gibi görünüyor. önizlemeden anlaşıldığı kadarıyla e yeteneği ile duvarların içinden geçip çıkabiliyor fakat talon gibi limitli değil. bu sebepten ötürü kendisini tam bir assassin yapıyor.
 • yeni bir league of legends şampiyonudur. karizmatik bir abiye benziyor.

  http://tr.leagueoflegends.com/…champion-reveal-kayn
 • 3 farklı formu bulunan ve öldürdüğünüz şampiyonun menziline bağlı olarak mavi/kırmızı özler toplanan yeni league of legends şampiyonu.
 • iki halini de deneme fırsatım oldu. çok büyük bir değişim olduğunu söyleyemem yani en azından ilk incelemelere baktıgımızdaki kadar kafa karıştırmıyor. elise gibi diyelim...

  erken oyun için fazlasıyla avantajlı olmakla birlikte geç oyunda rahat bir şekilde düşebiliyor.

  takım savaşlarında net bir rolü olmasa da suikastçi edasıyla oynamak zor. çıkmadan evvel ultisinin sağlayacağı yararlardan felan bahsediliyordu fakat öyle laps diye adamın içine giremiyoruz, girmeye calısana kadar da ölme ihtimali var çünkü pek tanky değil. yani öyle araya gireyim adc'yi çıkarayım felan büyük hayal... gene de bunları konusmak icin erken olabilir, potansiyelini zamanla anlayacağız.

  bu arada dün bir bug keşfettim ormanın bağzı kısımlarında duvardan e ile geçince bir müddet sıkışabiliyorsunuz, herif yürümüyor ama q ile kurtuluyorsunuz.

  bu da aram performansı: https://www.youtube.com/watch?v=60dndpx4tce
 • tek başına oyunu taşımanızın imkansız olduğu jungle herosu

  oyun başında ki en güçsüz junglelardan biridir. pasifini alna kadar zor gank atarsınız
 • dark harvest ile birlikte oyun başı iyi farm yaparsanız oyun ortasını çok güçlü geçiren league of legends karakteri. e yeteneği sayesinde hem rahat baskın atma fırsatınız var hem de karşı ormana korkmadan girebiliyorsunuz. bu kişilik bölünmesi yaşayan abimizi darkine dönüştürürseniz oyunun sonunda da iş yapabiliyor. tr serveri sayesinde tövbe ettiğim jungle rolüne şahsımı ısındırdı, beğenerek oynuyoruz.