*

şükela:  tümü | bugün
 • dün akşam başımın sıkıştığı bir zamanda mesaj vasıtasıyla imdadıma koşan yardım sever kişilik.
 • yardım sever bir yazar.

  kendisine burdan da teşekkür ederim.
 • istihbarattan aldığı bilgiyle bizleri aydınlatan harikulade yazar;

  (bkz: 17 ağustos 1999/#36163693)

  diyor ki: "günümüz türkiye'sine* bakınca, ne kadar kritik bir zamanda gerçekleşmiş bir felaket olduğunu ve amerikanın haarp projesi ile doğrudan bağlantısına şaşırılmaması gerektiğini düşündürür."

  hehe, 17 ağustos'u haarp yaptı tabi, kaynak belli :)
 • anadolu insanı hakkında süper muhteşem, harikulade ve eşsiz tecrübelerini kamu yararına paylaşan sosyolog, tarihçi, antropolog,.. o adeta modern zamanların heredot'u!

  "özellikle doğu ve güneydoğu anadolu'nun azımsanmayacak bir çoğunluğu oğlancı, pedofil veya zoofil'dir. ayrıca, eğitimsizlik ve yoksulluğa bağlı her türlü şiddet, terör ve diğer suçlara yatkınlıkları da oldukça fazladır."

  (bkz: anadolu insanı/#38699166)

  doğunu her karış toprağını gezdiğinden şüphe yok, bilginin kaynağını sorgulamıyorum bile. kaynağa kaynak yapmışlar resmen.
 • sözlüğün ne olduğundan dahi haberi olmayıp sözlükte takılan çakma yazarların eleştirdiği yazar. ulan "kaynak kicim" diye nick almışım, sen kalkmış yazdıklarımın kaynağının kıçım olduğunu söyleyerek güya beni eleştirdiğini sanıyorsun*. aslında, sözlüğün son geldiği hali ortaya çıkarmak açısından da güzel bir örnek olmuş. kaynak olarak ne vereyim abime? vikipedia? national geographic? bbc? hürriyet yaşam? yeni akit?

  hadi güncel, günlük bir haber ile ilgili bir başlık açar veya entry girersin de araya faydalı bir bağlantı olsun diye bir link iliştirirsin (kaldı ki sözlükte öyle bir mecburiyet de yok. çok merak eden gider internetlerde araştırır). eğer yazdıklarımı çürütecek veya güncelleyecek veya destekleyecek bir bilgin varsa, ilgili başlık altında istediğini yazarsın (madem bu kadar kaynak takıntın var, sende buyur kendi kayanağını ortaya koy). çok şükür, kaynağımızdan korkumuz yok.
 • bu zamların kaynağı ne diye soran hıyarlara verilmesi gereken yegane cevap.
 • girdiği entry'nin daha samimi gözükmesi için yahut troll amacıyla işin dalgasında olan ekşi-sözlük yazarları tarafından bolca kullanılan cümle bitirim şeysi.
 • (bkz: game of thrones/#52195960) entarisinde yazarın, teorisinin iki ayağını sağ ve sol arka cebine atarak ardından ellerini ceplerine sokup götünü avuçlamasıyla somutlaşan durum.
 • bugun o gun nickli fıtratı göt kılı ak it olan bir ak troll tarafından troll denilen yazar.. adam reis dediği adi şerefsizi o kadar çok benimsemiş ki, birebir aynı taktiği uyguluyor..