şükela:  tümü | bugün
  • tutsan elinde kalacak izlenimi veren,doğallıktan çok uzak,diplerinden ayrık ayrık duran yalancı saç. şekilde görüldüğü üzere : http://img61.imageshack.us/img61/3356/britfs9.png
  • dogru duzgun bir kuaforde yaptirildiginda ve %100 dogal sac kullanildiginda ve kesimi uygun oldugunda gayet dogal ve hos olabilen eklentidir. keratinli, boncuklu cincikli olmak uzere cesitleri olup herbirinin ayri avantajlari dezavantajlari vardir. arastirilmali, uygun olan secilmelidir. ayrica 3 ayda bir cikarttirilip geri sac diplerine takilmasi islemi gerektirir. bi de alisik olmayan bunyede ozellikle dus esnasinda islanan onca sac kafayi geriye cekebilmekte, sac kurutma seansini 3 e katlamakta, tarama islemini izdiraba donusturebilmekte ve kasinti basagrisi da yapabilmektedir. ama olsundur guzellik icin neler vermedik ki..
  • en korktuğum şeylerden biri kemoterapi görüp saçlarımın tomar tomar dökülmesiydi ama buna rağmen güzelim orta uzunluktaki saçlarım uzun olsun, rapunzel olayım diye bir gerizekalılık yapıp kaynak yaptırdım. hem de sözümona istanbul'un en iyi kaynak yapan yerinde. bugün çıkarttım ve saçlarım resmen tomar tomar döküldü. çoğu kişi boncuğun içinde kalan saçtır o bıdı bıdı diyor da olamaz yani 2 ayda bu kadar saçım dökülmüş de boncuğun arasında kalmış olamaz. elimi ne zaman saçıma götürsem bir tomar daha saç elime geliyor. kel kalmaktan korkuyorum şimdi de.

yaptırma diyen kimseyi dinlemedim ve omuz hizasından biraz uzun saçlarıma yaptırdım. belki de o yüzden gayet de doğal duruyordu ama cidden allah düşmanımın başına vermesin dediğim olay oldu. şimdi saçım kestirmemiş olmama rağmen yaptırmadan öncekinden daha kısa ve en az yarı yarıya bir yoğunluk kaybı var. bildiğiniz sıçan kuyruğuna döndü. yaptırmayın lütfen yaptırmayın. postiş alın, tape-in extention diye bir şey var gidin ondan alıp kendiniz yapın hatta peruk takın ama saçınızı elinize almak istemiyorsanız sakın!