• hafif yeşil yansımalı canlı parlak ve beyaz şarap.
    bugün balık menüme eşlik etsin diye markette reyonda gözgöze geldik. dedim neden denemeyeyim?!

balık fırındayken bi kadeh tanışalım kendisiyle dedim.
    damak da keyifli bir limon greyfurt ve yeşil elma hissiyatı bırakıyor.fiyat kalite performans resmen nirvana. bağları belirtilmemiş. amaaan şarabını iç bağını s.ttir et felsefem devreye giriyor.

enfes. lütfen deneyin.
  • chardonney beyaz olanı parasının hakkını veren şarap.
  • sauvignon blanc olani yilbasi yemegimize eslik etmistir, icimi oldukca keyiflidir, tavsiye.

tanim: fiyat performansi baya guzel bir sarap.
  • son zamanların en sevdiğimiz beyaz şarap keşfi. sauvignon blanc olanının aromaları müthiş ve içimi çok güzel. tavsiye edilir.
  • crispy chardonnay 2018 olanını satın aldığım şarap. beyaz şarap severler için gayet güzel bir alternatif.
    2019 beyaz kalecik karası olan rozesi de harikulade. son kadehten yazıyorum. (yanında tahsildaroğlu eski kaşarı meyve soyacağı ile dilimledim resmen dil stripi gibi dilime koyup emiyorum süper gidiyor.)
  • beyaz kalecik karası olanı çok iyi.
    (bkz: rose)
  • üzerinde beyaz kalecik karası yazan şarabı aslında roze şaraptır.diğer rozelere göre daha açık renk olup açık ara içtiğim en güzel,piyasada rahatlıkla bulunan şaraptır.
hesabın var mı? giriş yap