şükela:  tümü | bugün
  • bende bir bok yaptı zannettim. amk dilencisi boş masa ayarlıyormuş.
  • yaptığı iş dükkânın masasına oturmak kalkmak için para almak aman girişimciliğe bak. normalde dükkan tarafından atılması gerekir müşteriyi engellediği için. kesin starbucks tarzı kimsenin karışmadığı kalabalık bir yerde soteye yatıyordur. yiyorsa gitsin bir mekânda otursun kayserili dükkan sahibi neler yapıyor izleriz.
  • piç kılıklı bir surinin yaptığı aymazlık.

işgal tini adamların iliklerine kadar işlemiş. it sürüsü gibi geldiler yurdumuzu işgal ettiler, o da yetmiyormuş gibi şimdi de dilenci zihniyetiyle masa işgal edip para almadan kalkmıyor, bunun adı da girişimcilik oluyor.

ulan ben kayserili olsan ağır alınırdım. sövseler daha iyi.
  • 13-14 yaşındaki çocuğa ağız dolusu küfürler eden bir sürü sözlük yazarı mağaralarından çıkmış yine. tabii bu çocuk üzerinden ırkçılığını da cümle aleme göstermek isteyenler de var.

çocuğun kimseye zararı yok. starbucks adem diye ufak bir çevrede ün kazanıp sempati bile toplamış. starbucks çok kalabalık oluyormuş, çocuk da başkaları için yer tutmaya başlamış olay bundan ibaret.

zaten zabıta da dün gelip kaldırmış.

ülkenin rusya'ya yanaşmasıyla rus troll'lerin insanlık düşmanı fikirleri (göçmen karşıtlığı, ırkçılıktan tut aşı karşıtlığına kadar) de memlekete hakim olmaya başladı, rezalete bak.
  • girişimcilik dediğiniz, bildiğin işgal. yerli çocuk yapsa, tinerci sokak çocuğu deyip tekmeyle kovalarsınız.

yarın bu çocuk büyüyecek, işleri büyütüp daha fazla masa işgal edecek. daha sonra bu masaları elinden almaya çalışanlara silah çekecek, çatışmaya girecek. galip gelirse semtin tüm banklarını da işgal edecek, para vermeyen parkta bile oturamayacak. oturmaya yeltenene takacak bıçağı.
    o zaman görürüm empatinizi.
  • bir orospu çocuğu eylemi. bak sen bir de girişmciymiş amk çakalı.
    vicdanlı birisi polise şikayet etmiş de ucuz yırtmış.
    bunu da girişimcilik diye millete iteleyen gazetecilerin amk.
  • bugün masanı yarın parkını ileri de evini işgal eder.