şükela:  tümü | bugün
  • son edit: video yeterince izlendi ve yayıldı. şu an izlemek isteyen biri rahatça ulaşabilir görüntülere. meselesi de epey tartışıldı. burada hala gündemi oluşturması, daha önemli konuların önüne geçiyor, bu yüzden videoyu kaldırdım.

olay aslında başörtülü bacımızın karşı cinsinin bacağıyla olan imtihanını içerir.

edit: görüntünün ifşa niteliğinde olduğu ve bunu paylaşmanın utanç oluşturması gerektiğine dair entryler ve mesajlar var.

kamuya açık alanda sevişen çiftin, parkta pantolonun altından küsküyü sıvazlayan dayının, hayvana tecavüz eden mahlukatın görmezden gelinmesi, paylaşılmaması, ifşa edilmemesi gerekiyormuş. bu da çok ilginç.

yukarıdaki olayları gerçekleştiren insanların dahil olduğu toplumda, bu insanların edindiği imaj yüzünden inkarları çabucak kabul görür. imajdan kastımı da anlamışsınızdır; başörtüsü, takke gibi ikiyüzlülüklerini kolaylıkla saklayabilecekleri şeyler.

eğer bu insanları ve temsil ettiklerini düşünüp ahlaksızca kullandıkları değerleri "ifşa" ediyorsam, harika bir iş yapıyorum.

bir edit daha: başörtülü bacımızın görüntüler yüzünden ailesiyle başının belaya girebileceğinden bahsedilmiş.

şahsi fikrim; videonun kalitesi oldukça düşük olduğu için olayın kahramanları dışındaki hiç kimse onlar olduğunu bilmiyor.

ayrıca teşhiri yapanın başörtülü biri olduğu için başörtüsüz, mini etekli birinden daha kolay tanınabileceğinin (başörtüsünün rengi, kıyafeti vs. yüzünden) ve çıplak birine nazaran göreceği ailevi tepkinin daha çok olduğunun düşünülmesi de olayın en ilginç noktası.

en aydınlatıcı edit: olayın tam olarak nerede yaşandığını söylemeyeceğim ama kayseri'de hergün binlerce kişinin yanından geçtiği ve uğradığı bir yer, yani bir ormanın ücra köşesi değil. bu olayı burada paylaşmak da, iki gencin aşklarını paraları olmadığı için en ücra köşede yaşamasını ifşa etmek demek değil.

çünkü o sırada oradan geçen herhangi biri, ki bir çocuk da olabilir bu, oldukça kalabalık bir yer çünkü, onları görebilir. kameranın çekim yaptığı yer ve benzeri üst katlardan da rahatlıkla görülebilirler, zaten başkalarının da o sırada buna tanık olduğunu düşünüyorum.

bu olay suç ise; teşhir suçudur. olayın gerçekleştiği sırada orada olsam, şikayetimi yapardım. ama bu paylaşımımla sadece onlara utanç verebilirim, bunun yanında bir daha kalabalık ve kamuya açık bir alanda sevişmelerine de engel olduğumu düşünüyorum. başörtüsüne bağlı riyakarlık, ikiyüzlülük konularına yukarıda değindim zaten.
  • (bkz: petting)
  • bence eteş'i bulmaya çalışıyorlar. malum havalar soğuk gidiyor.
  • (bkz: public)
    (bkz: kayseri institute)