şükela:  tümü | bugün
 • kayseri'nin hacılar ilçesinde 22 haziran'ı 23 haziran'a bağlayan gece saat 03.35 sıralarında 112'yi arayan imam f.m.'nin, ambulansla kayseri eğitim ve araştırma hastanesi'ne götürülmesiyle ortaya çıkan trajikomik durum.

  kaynak

  hastane kayıtlarına, 'anüste ve rektumda kanama ile makatta yabancı cisim' tanısıyla geçen cerrahi olay sonrası imam taburcu edilmiş ancak olay yerel basında gündeme gelince kayseri müftülüğü hakkında soruşturma başlattığı imam f.m.'yi açığa almış.

  bu arada imamın devlet büyükleri, diyanet işleri başkanlığı ve imam hatip okullarına ait paylaşım ve fotoğrafların yer aldığı sosyal medya hesabını, bu gelişmeler üzerine kapatması daha da ilginç.

  gerçek islamı nasıl yaşadıkları artık ayan beyan ortaya çıkan akp'lileri sahneye davet ediyorum.
 • basligin

  "kayseri'deki imamın heteroseksizmle imtihanı" olmasi takdir edersiniz ki daha makul olurdu.

  bes vakit namazını kılan, kıldıran bir adam/işçi, her yanina bulaşan dini öğretoye ragmen cinsel yönelimini degistiremiyor ve tum riskleri göze alarak eylemini gerceklestiriyor.

  onarım terapisi destekcilerine, yedigi tüm günahları bir yana koyup "dinimizce reddedilmistir..." diyen çiglere ders diye okutulmalıdir.
 • üzücüdür.
  bir insan, mesleği ne olursa olsun, cinsel yönelimlerine göre değerlendirilmemeli, özel hayatına göre yargılanmamalı, bu şekilde ifşa edilmemelidir. (bu adam suçlu değil, kimseye de zarar vermemiş. altı üstü ya farklı cinsel yönelimleri var ya da farklı bir şey denemek istemiş.) üstelik doktor-hasta mahremiyetine de saygı gösterilmemiş, haber yapılmış, işinden edilmiş bu adam. ayıptır.
 • g.tüne salatalık soktuğu için açığa alınan bir imamı görmemizi sağlayan olaydır.

  keşke türkiye'de halihazırda görev yapan imamların birçoğunun işlediği tek günah bu olsa!
 • cinselliğin dini imanı olmadığının kanıtıdır.
 • çocuklara falan tecavüz etseydi, bir şekilde kılıfına uydurulur yırtardı da.

  şimdi salatalık açık giyinmez, gece dışarı çıkmaz, kendi iradesi bile yok, hiç savunulacak bir şey bırakmamış imam efendi.