• haklı düşünce. bir 10 sene sonra gelip buraya başakşehir beşiktaş maçlarını da yazacağız. ne bu canı istiyor 3 sallıyor canı istiyor 2 sallıyor. 10 kişi kalıyor yeniyor 11 kişi oluyor yeniyor. rica ediyorum şu bjk başakşehir maçlarını da bir inceleyin niye hep bjk yeniliyor. olayın hemen başında çökelim tepelerine.
    (bkz: tinerci kardeş)
    (bkz: rahat rahat konuşuyordun)
  • bu kadar araştırma yapan biri kendi takımı olan fenerbahçe'nin de istatistiğini merak edip araştırmıştır elbet. burada paylaşmadığına göre fenerbahçe kayserispor'dan galatasaray'a göre ya daha fazla puan toplamıştır ya da denktir.

kısa bir araştırma ile çıkan sonuca şaşırmadım. 1967'den itibaraen kayserispor ile ligde

fenerbahçe 35 maçta 71 puan toplarken
    galatasaray 35 maçta 70 puan toplayabilmiş.

67'den günümüze geçen 41 yılda kayserispor'un süper ligdeki bu 18. sezonu.

o 'baaazıı' nedenleri bi de bu istatistik ışığında yorumlasaydın ya troll kardeş.
  • a haha.
    uzuz uzun yazmış ruh hastası reyiz.

"evet 1966 yılında kayserispor gsye yenilmek ve onu şampiyon yapmak için gizli bir örgüt tarafından kuruldu. dünya çapında 30 dan fazla ligi kontrol eden bu grubun amacı uydu takımlar kurarak gs, real, milan, psg, liverpool, sparta prag gibi takımları şampiyon yapmak. hatta bu takımların yöneticileri her sene isviçre'nin sion kentinde toplanır maklube yerler."

1974 dedi adam. lozan antlaşması sanki amk.
  • kayserispor-galatasaray maçlarında 7 kez kazanıp 12 kez berabere kalmışız. 1 kez de yenilmişiz.
    biz bu maçlara 13 kez puan kaybetmiş gözüyle bakıyoruz.
    tabi takımınız lig 16.sıysa deplasmanda alınan 1 puanlar altın değerinde görünebiliyor. ona da bir şey diyemem.
  • ruh hastalığı falan değil, ancak fanatik ahlaksızlığı ile açıklanacak istatistik üzerinden üretilen kara propaganda.

la olm, süperlig’de alanya diye bir takım var. başkanı fenerbahçe derneği kurucusu. gs’ın transfer girişimlerindeki tavra bakılırsa fanatik olduğunu düşünmemek de elde değil.

işin ilginci gs’ın transfer transfer etmek istediği love’u alanya’dan transfer eden de beşiktaş.

al sana komplo teorisi.

bu arada, başka bir dingil gs’ın böyle bir ilişki içinde olduğu takımlara örnek olarak akhisar’ı örnek vermiş. siz benim biri dediğime bakmayın, balık bu galiba. zira, geçen sezon kupayı gs karşısında alan, bu sezon başında da bizi süper kupadan eden akhisar. balık hafızalılık sorunu var.

şimdi gidin çay demleyin.
  • galatasaray'da 18 senedir fenerbahçe'yi evinde yenemiyor. yani hepsinde hakemler tarafından mı korundular? hayır. avrupa'da kupa aldık gittik yenemedik. şampiyonluk kazanma maçıydı yenemedik. şampiyon olduk prestij amaçlı maça çıktık yenemedik. bazı takımlar arasında böyle denk gelmeler olur.
  • kardeş allah belanı vermiş zaten ne linci.
  • (bkz: let the tiner begin)

kullanmayın deyince kızıyorsunuz sonra.
  • bak yaa. galatasaray'a karşı aldığı sadece lig galibiyetlerini belirtip, fenerbahçe'ye karşı sırf fazla gözüksün diye türkiye kupası zart kupasını da dahil edip bizi 8 kere yendiler, sizi 3 kez yendiler diyor.
    istatistikler ortada. ligde kayserispor ile galatasaray ve fenerbahçe aynı sayıda karşılaşmışlar. galatasaray 35 puan kaybı yaşarken, fenerbahçe 34 puan kaybı yaşamış. yani galatasaray fazla puan kaybı yaşamış.

vay efendim gündüz maçında o bunu şu kadar yenememiş, vay efendim yağmurlu havada o bu kadar gol atmış, o bu kadar yemiş. bunlar boş safsata.
hesabın var mı? giriş yap