şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali "diyarbakır'a atanan kayyum cuma atilla kaya'nın büyükşehir belediyesinde kendine özel banyo yaptırması" olması gerekirken karakter sınırına tabi tutulduğu için böyle bir başlık açtım.

şatafat, görmemişlik, israf hepsi bir arada.
    belediyelerin neden borç batağında olduğunun tipik bir örneği.

https://mobile.twitter.com/…tus/1118132346048393217
  • izlerken kayboldum, yazık bu milletin vergilerine
    maçoğlu nun açtığı yoldan devam.
  • zevkli kayyummuş, mermerleri güzel seçmişler aynanın büyüklüğü de iyi. ama bana göre biraz büyük geldi.

o değilde ben atatürk resminin orayı açarken acaba acil durumlar için gizli geçide felan mı çıkıyor dedim bildiğin saraya gidiyormuş.
  • bu banyoyu gördükten sonra kendi banyoma, umumi tuvalet gözüyle bakmaya başladım. öyle böyle bir banyo değildir, dibim düştü.
  • ne yani iş saatinde yanlışlıkla şeytana uysa bütün gün cenabet mi gezsin? bir boy abdestini çok mu gördünüz koskoca kayyuma? sizin gibi abdestsizler ne anlar :/
  • tabi ki bu donem cok felaket bir donemdir ama ozunde bu isin akp'si, chp'si, hdp'si yoktur. denetlenmeyen ve surekli kayirilan bir guc yozlasir. meydan bostur, kayyum yardirmistir. meydan dolu olsa cesaret edemezdi.
  • bizim şirkete atanan kayyum çaycılara papyon giydirip smokinle gezdirmisti.
    bu sene kpss ye hazirlanip kayyum olmak icin kasacam. güzel meslek.
  • aslında karmaşık bir konu. kayyum yaptırdı diyip suçlanmaması lazım. sonuçta kendisi geçici, orada devleti temsil ediyor. asıl sorun, makam odasının arkasındaki şatafata bir belediye başkanının işlerinin yapabilmesi için gerek var mıydı sorusu. bu da büyük sinir bozucu bir hayır. bu para yönetici kadrosunun keyfi yerine, halkın gerçek ihtiyaçları için harcanabilirdi. bir de özellikle diyarbakır'da yönetici sınıfının halktan uzaklaşması tehlikeli
  • diyarbakır'a hala daha amed diyen birini barındıran video'dur.
  • il meclis toplantıları duşakabinde yapılıyormuş.