şükela:  tümü | bugün
  • insanların sapla samanı ayırmaması sebebiyle yaşanan rezillik.

kaz dağları'ndaki talana karşı 12 ekim cumartesi günü yapılacak büyük su ve vicdan mitingi suriye'de başlayan operasyon sebebiyle iptal edilmiş.

türkiye'nin oksijen deposu olan kaz dağlarında kesilen ağaçlar da bu operasyon kadar geleceğimizi ilgilendiriyor. bölgedeki doğal kaynaklarımızı korumak için orada olmalıyız.

bu işgüzarlığa karşı tepkimizi gösterelim. ülkemizdeki altınları kaçırmak için kaz dağlarını yok etmek isteyenleri kimsenin unutmaya niyeti yok!

#kazdağlarınadokunma
  • gerçekten yerli yersiz tepkiler gösteren şu zihniyetten bıktık.

kaz dağları'nı ve diğer yeşil bölgelerde yapılan talanları kimse unutmuş değil. insanlar tepkilerini gösterdi. durdurmak vatandaşın değil ilgili kurumların işidir.

sapla samanı o dediğin şekilde ayıramazsın. barış pınarı, toprak tehdidini bertaraf etmek için gerçekleştirilen önemli bir harekattır.
  • (bkz: birlik olalım) diyerek ortada gezenlerin doğa ve ülke ekonimisi hakkında kimse fikir beyan etmesin istiyor.

lan oğlum altı üstü bir operasyon ve çabuk sonuç alınacak. ülkenin sıkıntıları devam ediyor ve şu kafanızı kumdan çıkarın. ben kimsenin arkasında değilim, terk derdim refah içinde bir türkiye.
  • şimdi mi aklınıza geldi bu ağaçlar? kaç aydır aklınız neredeydi.. tüm yaz sıcak demekden protesto ettik o bölgeyi kimse yokken biz vardık orada. bilgisayar başından yazmak kolay tabi.

hassas bir zamanda bizi eleştirmek kimsenin hakkı değil ona göre!
  • ne alakası var bu ikisinin? aklında bulunsun. hani yazın o ormanları yakan piç kuruları vardı ya, mehmetçik onları da hoplatmaya gidiyor.

senin onlar için bir tepkin, proteston, mitingin oldu mu?
  • her boku politize etmesinler biz de biliriz birlik olmayı.

bi taraftan vatan millet sakarya, öbür taraftan vatanın en kıymetli köşeleri yabancı firmalarca talan ediliyor.
  • kendinize gelin amk. merak etmeyin kimse unutmadı o madenleri ancak şuan protesto zamanı değil birlik olma zamanı. bi boktan anladiginiz yok bari insanları elestirmeyin amk.
  • başlığa bakıyorum, açıklamanın ilk cümlesine bakıyorum. gerçekten insan bu kadar kendiyle tezat olamaz.

hakikaten sapla samanı ayırmak gerekiyor.
  • başıma bir iş gelmeyecekse yazara katıldığım rezalet. zaten insanımız maymun iştahlı olduğu için unutuverdi. stk'nın kendisi de bu şekilde davranırsa bütün bu savunulan şeyler sahipsiz kalır düşüncesindeyim.
  • kimsenin kaz dağları'nı unuttuğu falan yok. vatanımın etrafını bir dış mihraklardan temizleyeyim, iç mihrakların da üstesinden gelirim.

sen de bu duyarla çok yaşamazsın.