• her boku politize etmesinler biz de biliriz birlik olmayı.

bi taraftan vatan millet sakarya, öbür taraftan vatanın en kıymetli köşeleri yabancı firmalarca talan ediliyor.
  • milli birlik bütünlük mevzusuna kadar iyiymiş, sonra sıçmışlar biraz.
    aslında ben bunu iptal değil erteleme olarak anlıyorum. yani miting denen olay ses getirmek, gündeme gelmek için yapılır.
    şu gündemde miting yapsan da yalan olur, bu çok açık.
    bunu anlarım.
    ama milli birlik bütünlükle mevzunun hiç alakası yok.

ülkenin bugı da bu. işler çok boka sarınca kopar yaygarayı, sal askeri, hoop milli bütünlük derken ver elini erken seçim. huhuuuu. şahane.
  • (bkz: birlik olalım) diyerek ortada gezenlerin doğa ve ülke ekonimisi hakkında kimse fikir beyan etmesin istiyor.

lan oğlum altı üstü bir operasyon ve çabuk sonuç alınacak. ülkenin sıkıntıları devam ediyor ve şu kafanızı kumdan çıkarın. ben kimsenin arkasında değilim, terk derdim refah içinde bir türkiye.
  • tahminen "türkiye'nin suriye'ye girmesini istemeyen dıj güçler, kaz dağları bahanesiyle iç karışıklık çıkarmak için düğmeye bastılar." şeklinde manipüle edecekleri için iptal edilmiş mitingdir.

kaz dağları için acilen bir şeyler yapılmalı fakat yandaş ve aktrollerin mitingi piç edecekleri ihtimaline karşı yerinde bir karardır.
  • şimdi bunun zamanı değil arkadaşlar, savaşa giriyoruz. sonra da zaten unutulmuş olur, çoktan her şey halledilir. eh o zaman zaten protesto olmaz. belli olmaz gerçi bi kazdağları'na elveda mitingi yapabiliriz. bence yeterli olacaktır.
  • kendinize gelin amk. merak etmeyin kimse unutmadı o madenleri ancak şuan protesto zamanı değil birlik olma zamanı. bi boktan anladiginiz yok bari insanları elestirmeyin amk.
hesabın var mı? giriş yap