şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: helly hansen)
  • alerjik yapisi olanlarin almamasi gerek urun
  • mont ta olusacak en kucuk bir cizik bile gidilen her yere tuy birakmaniza neden olur.
  • kimilerinin dikis yerlerinden tuyler cıkan mont turu. hatta kapsonu kafanıza gecirip agzınızı falan da orterseniz bir muddet sonra agzınızdan tuycukler cıkabiliyor....
    ayrıca benimkinde soyle bir not vardı aynen aktarıyorum

"dikkat dikis yerlerinden cikabilecek tuyleri gordugunuzde sakin sasırmayınız. bu butun dunyada boyledir. bu sizin gercek bir kaz tuyu giydiginizin kanıtıdır."

(adamlar resmen ayar vermis tuketiciye)
  • bir arkadasimin
    kaz tuyu kazi isitir ozlu sozunun cikis noktasi. siz kaz misiniz arkadasim?
  • 30 derece ısıda, çamaşır makinesinde yıkandığında sorun olmadığı tecrübeyle sabit kılınan mont türüdür.
  • bunu giyip fermuarını çektiyseniz içine başka hiçbir şey giymemiş olsanız bile dış dünya soğuğu hakkında hiçbir şey hissetmeyeceğiniz harika-mükemmel-süper-şahane palto çeşidi. ıslandığında kokma ve yıkandığında orijinalinden farklı hale gelme durumu olsa da bir paltodan beklenen soğuğu geçirmeme ve alt kısmına su geçirmeme olayını mükemmel bir şekilde başarıyor, 10 üstünden 10 veriyor, çağın icadı seçiyoruz.
  • yıkarken çamaşır makinesine tenis topları koymak gerekiyormuş. tenis topu topaklanmayı engelliyormuş. ha bu bir şehir efsanesi midir bilmiyorum. en iyisi siz bana küfredin ve olayı kendiniz araştırın. ha bi de yumuşatıcı olarak iki duble rakı koyarsanız yumuşacık olursunuz.(mont değil)
  • az önce makineden çıktı canım battaniye montum.. o kelli felli halinden eser kalmamış... seneler önce akvaryumun içine düşün minik muhabbet kuşuma dönmüş, hem minik hem kel... korku içerisindeyim, montumu kaybedersem bugünü yas günü ilan ediciimm...
  • bu kedilerin bana ilgi ve alakası ne ola ki dediğinizde bir ye kürküm ye vakası ile karşılaşmış olduğunuzu görürsünüz. mevsimlik kesinlikle değildir, pişirir. çamaşır makinesine attıktan sonra tiftik tiftik topaklanmaları açmak gerekir, soğuk su ile yıkayarak önüne geçilebiliyordu diye duymuştum sanki bir yerlerden.