• edit: son durum 2.250 dir.
    edit: kediciğin ayağı ampute oldu ve cumartesi günü itibarıyle taburcu oldu.tık
    kazalı köpüş geçen hafta taburcu oldu.tık kliniğe borç henüz ödenmedi.

edit: klinik masrafı 3.100 tl. 760 tl sözlükteki yazarlardan toplandı. kalan meblağ için desteğe ihtiyaç var.
    edit: pin ameliyatı çok masraflı bir ameliyat. o yüzden izmir'e getirtdik çocukları. klinik sağ olsun sokak canları olduğu için gerekli indirimi ve yardımı yaptı.

manisa alaşehir'de bulunan ve tedavi için izmir'e getirilen 3 can için açılan kampanyadır. 3 tane saldırıya uğrayan yaralı dostumuz var. 2 köpek ve 1 tane de kedi. köpeklerden birisi ağır kene enfeksiyonu geçiriyor. göz ve göz çevresine yerleşmiş. kör olmuş. medikal tedavi uygulanıp iyileşmesini bekleyeceğiz. 3 haftalık bir tedavi süreci. diğer köpek dostumuza araba çarpmış. ayak kemiği kopmuş. ameliyat olup pin takıldı. kedi dostumuz ise saldırıya uğramış. ayağı kırılmış ve gözüne darbe almış. klinik masraflarını toparlamaya çalıştık ama hepsini karşılayamadık. yardımlarınızı bekliyoruz. ameliyatları ve tedavileri için gereken ücret 3.100 tl dir.

yardım etmek isteyenler canların durumu hakkında pamuk veteriner ve terapi merkezinden bilgi alabilirler. kliniğin ibanını özelden paylaşacağım. açıklama kısmına manisa canları yazmanız yeterlidir.
    klinik tel: 0 232 234 37 34

kaza geçiren köpüş
    yaralı kedicik
    görme özürlü köpüş

ameliyat sonrası köpüşümüz
    ameliyat sonrası kedimiz
  • up
    ilk entry sahibi arkadaş iban paylaşırsanız, elimizden geldiğince bu parayı toplayalım.

"insanın insanlardan kaçışıdır, hayvan sevgisi."
    -aziz nesin
  • kimse kafasını sağa sola çevirmesin. "illa ki yardım eden olur" söylemindeki yardım eden olma sırası bu sefer yine sana bana geldi. bir kahve parasından vazgeçsin imkanı olan. imkanı olmayan da başlığa bir şeyler karalasın, başkalarına vesile olsun.
  • lütfen yukarıda tutalım. maalesef elimden başka bir şey gelmiyor. `::(`
  • tüh çok üzüldüm. up up up.
  • up.
  • up
    olması dileğiyle.
  • üç beş demeden herkes destek olmalı. yukarı!
  • az çok demeyelim elimizden gelen yardımı edelim dediğim başlık.
  • damlaya damlaya göl olur. pamuk eller cebe abiler, ablalar. bu canlar hepimizin.
hesabın var mı? giriş yap