şükela:  tümü | bugün
  • benim arabam ford fusiondu. 2006 model. sağlam çıktım. 5 6 takla attım. gerisini sayamadım. yalnız bu durum benim fordu lord yapmaz. hız, yol durumu, kaza şekli vs vs bir sürü şey var. o yüzden buraya bakıp de fikir sahibi olacaklara tavsiyem: olmayın. mesela ford'dan sağlam çıktım ama başka araba olsaydı yere daha yakın yol tutuşu daha kuvvetli hiç kaza yapmayacaktım belki de. belki esp'si olsaydı. araba pert evet.
  • (bkz: renault fluence)

zaten dengesiz bir arabadır bir de tır çarpınca hepten götü başı dağıttı. eğer altına alsaydı 10.02.2018 muhtemelen ölüm tarihim olacaktı.

işin kötü tarafı bir daha direksiyona ne zaman oturabilirim bilmiyorum, psikolojisi çok kötü gerçekten.

edit: bir sürü geçmiş olsun mesajı alıyorum, sağolun var olun.
  • bizzat kendisi kağıt gibi paramparça olan arabalardır. kaza anında oluşan enerjiyi sana iletmek yerine araba kendisi parçalanır.
    önünde yanında metal tampon falan olan destroyer gibi araçlar sert kazada sapasağlam durur ama içerdekiler için aynı şeyi söyleyemez.
  • (bkz: chrysler pt cruiser)
    tank gibiydi amk. ben böyle şey görmedim. gitmiyordu valla. niye? çünkğ tank amk.
  • volvo modelleridir. boşuna mı isveç çeliği diye diye bitiremiyor adamlar?

gol attıktan sonra 'sus' işareti yapan futbolcu edasıyla sizleri şu videoyla baş başa bırakıyorum: link
  • 3 kaza yapıp araçtan sağlam çıktığını zanneden bir adet yazarın açıkladığı otomobillerdir.

mr ihmal edilmiş sanırım. beyin hasarını ben buradan tespit ettim, geçmiş olsun kebap kardeş.
  • fiat uno. kendisi ile 40 km hızla dut ağacına yandan vurmuşluğumuz var ve araba perte çıktı. sakın uno ile taklalı kaza yapmayın.
  • (bkz: renault 12 toros)
    garaja geri viteste girerken sağ arka kapıyı duvara sürttürmüştüm. şükür ki burnum bile kanamadan atlattım bu kazayı.
  • (bkz: doğan slx)

öldürmeyen allah öldürmüyor.
  • alfa 159 la yaklaşık 218,34 takla attım hiç abartmıyorum hatta bi ara yorulduk arkadaşların ısrarı üzerine camları falan açtık sigara içelim diye normalde arabada asla sigara içirmem fakat duramıyoruz çamaşır makinesi gibi dönüyor araç. arkadaşlar birbirinin üzerine kusarken ben uyuyakalmışım . sabah 7:32 gibi gözlerimi açtım araba durmuştu hepimiz arabadan indik kimsede kayda değer bir problem yoktu hem gideceğimiz yerede varmıştık. dönerken de aynı şekilde geri geri taklalar atmak suretiyle geldiğimiz yere geri döndük