• kilicdaroglu’na gore referandum secimini de kazanmistik biliyosunuz; kusura bakmayim kilicdaroglu siz “kazandigimiz” secimleri dahi (referendum, ankara vs) masa basinda verme konusunda uzman oldugunuzdan, hakkimizi arayamadiginizdan boykot istiyor olabilir miyiz acaba? sonucta bu isler chp kongre secimlerine benzemiyor di mi?
  • bu adamı tayyip yerleştirmediyse chp’ye ben de bişey bilmiyorum aq. böyle muhalefet ancak bize muhalefet tayyip’e yandaş.
  • kazanacağız derken, olaya nereden baktığını, hangi tarafta durduğunu anlayamadığım genel başkandır.
  • siyasette ihtirası elden bırakmak zordur. adam şu yaşına gelmiş, bıraksa karne iyi değil.

adamın çevresinden birinin uyandırması lazım ama nerede.
  • mecliste grubunun vekilleri gece yarısı hızlıca ittifak yasası geçerken bas bas bağırsın, isyan etsin, "hukuksuz" desin, sosyal medyadan vatandaşı tepki göstermeye çağırmaya çalışsın ve sen çık bu lafı et. eee? özgür özel, tuncay özkan, aykut erdoğdu falan? bu adamlar ne için savaşıyor iki gündür? hepsini boşa çıkardın.

he kazanacağız he!

kemal kılıçdaroğlu'nun zayıf iddiasıdır.
  • daha önce defalarca seçim kazanmış; önünde dağlar erimiş, okyanuslar yarılıp yol vermiş bir kişinin büyük bir özgüvenle sarf ettiği söz. bir zafer daha kazanmaya hazırlanıyor yiğidim, aslanım.
  • adam haklı gençler. rte yine kazanacak. ha siz kılıçdaroğlu'nun, bu sözü chp için söylediğini mi sandınız?

bahçeli için akp stepnesi diyenlere hatırlatayım. her arabanın kışlık lastiği vardır. depoda, garajda, kuytu köşede sakladığınız, lazım olunca çıkarıp kullandığınız lastikler vardır. işte kılıçdaroğlu deyince aklıma gelen tek şey o.
  • ulan şimdiden geçmiş ve gelecekteki oy pusulası hilelerinin yolunu yaptılar. kazandırtacaklarını mı sanıyorsun o seçimleri?
  • kendisine "simdi o elindeki ana muhalefet partisini yavasca yere birak" cagrisi yapilasi kemal kilicdaroglu'nun ulke gerceklerinden ne kadar uzak oldugunu ya da hayallerle yasadigini gosteren abuk sorusu.

ola ki dedigi cikar, bu girdiyi silmeyecegim gibi kendisinden de ozur dileyecegim.
hesabın var mı? giriş yap