şükela:  tümü | bugün
  • star tv'nin bu yaz ekrana gelecek romantik komedi dizisi. isminden anlaşılacağı üzere tesadüflerin ve kaderin ağlarının ön planda olduğu bir hikaye.

edit: türk romantik komedi dizileri arasında 2021 yazının açık ara en kötüsü.
  • günlük dizi gibi çok kaliteli bir yapım, yazık yer alan oyunculara. yayın saati karıştırılmış.
  • kiralık aşk dizisinin 334720947102372. benzeri.
  • şu tarz dizilerin senaryolarını çocuklara yazdırdıklarından eminim artık.

azıcık kafası çalışan yetişkin insanlar böyle aptalların bile inanmayacağı şeyler yazamaz çünkü.
  • yanlış castın vücut bulmuş hali olan dizi.
    başrol kız ile diğer yan rol kız değişmeli bence. şu an dizi başladığına göre bu mümkün değil.
    ümit ibrahim kantarcılar maşallah elma şekeri gibi adam. sarışın sevmeyen bana bile, yakışıklı geliyor.

bende zengin, yakışıklı, popüler biriyle bir çukura düşerek, sözlenmeyi bekliyorum.

edit: son cümle tamamen şaka amaçlıdır.
  • yine saçmasapan bi koliba film dizisi. emeğe yazık.
  • sandra bullock ile bill pullman'ın oynadığı 1995 yapımı, 'sen uyurken'
    (while you were sleeping) filminden arak bir başlangıcı olan yeni türk dizisi. kızın adamı kurtarması ve adamın hastane de kendine geldiği anda olanlar bire bir aynı.
    filmin özeti
    lucy bekar bir kadındır. güzel görünümlü peter ile her sabah metroda göz göze gelmektedir ve ona hayranlığını beslemektedir. bir gün peter raylara düşer. lucy onu kurtarmak için devreye girer. peter komaya girmiştir ve yanındaki tek kişi lucy'dir. peter'ı ziyaret eden ailesi lucy ile tanışırlar ve lucy onlara peter'ın nişanlısı olduğunu söyler. bir gün peter'ın kardeşi olan jack çıkageldiğinde asıl problem baş gösterir. lucy ve jack birbirlerine karşı koyulmaz bir biçimde aşık olmuşlardır.
  • kadronun gayet iyi olduğu ancak konunun ve belirli karakterlerin cidden sıktığı dizidir. hele antepli gelinin zorlama şivesi resmen kulak kanatmaktadır.

afili aşk bile iyi dayanmıştı bu saçma konuya. kardeşim başka konu mu yok, erkekle kızı birleştirmemek için seksen bölüm dizi çekiyorsunuz?
  • kumandayı bulana kadar izlemek zorunda kaldığım star tv dizisi.

yan rollerden biri olan sadi celil cengiz'in iyi oyuncu olduğunu adım gibi bilmeme rağmen onun sahneleri bile aşırı yapay duruyor. arka fona yerleştirdikleri saçma salak sesler sebebiyle mi acaba? bilemedim ben onu...