şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı.
  • nba ile ilgili entryleri güzel olan yazar.
  • bazen, bazı şeyler ve vazgeçemedikleri ama özellikle küçük şeyler için canını sıkan yazar

büyük resmin içindeki küçük detaylar öldürür beni oldum olası.

çok duygusal bir insan değilim esasen, soğuk kanlı ve realist bir bakış açısıyla yaklaşırım olaylara. ama bazen bazı şeyler içindeki ayrıntılar öldürür beni. onu yapmıcaktım, şunu etmicektim pişmanlıkları hayattan soğutuyor bazen. anlatamıyorum, bilmiyorum. kafamı toparlayamıyorum, ama dağıtamıyorumda.

sadece sabitim. hep aynı şeyi düşünüyorum. ne kadar devam edecek bilmiyorum. büyük resmi unutuyorum ama ayrıntılardan kurtulamıyorum. sanırım hayat ayrıntılardan ibaret.

hani tatile gidersin ya ama o tatil değildir önemli olan, o tatilde ısırdığın elmadır olay. aynı yere başkasıyla başka bi zamanda yine o tatile gidebilirsin ama o elmayı ısıramazsın. bu beni deli ediyor.

sil baştan filmi vardı ya jim carrey'in, o filmdekini yapamıyorlar mı daha acaba?

zoe süreçleri sevmiyorum, insanlar neden paraya önem verir? insanlar mutluyken de daha fazlasını neden isterler ki?

bi de en sevmediğim şey vefasız insanlardır. vefasız olmamak gerek. 35 yaşındayım ve pek çok insana karşı sadece vefam olduğu için iyi davranıyorum. salak mıyım ben yoksa çok mu iyi niyetliyim?

yorgunum çok. yaşamak güzel ama boş mu olucak bundan sonra. bi daha uğraşabilir miyim bu işlerle? o kadar enerjim var mı bilmiyorum. pekte bişey istemiyorum, yo aslında istiyorum ama enerjim düşük.

bu hale gelmek istemedim hiç. bu duruma düşeceğimi de düşünmedim. ben düşmem biz düşmeyiz diyordum ama insanlar çok güzel rol yapabiliyormuş. ben o kadar yapamıyorum.

kısacık kalan ömrümde mutlu olmak için ne yapmalıyım? ne kadar zor yahu yaşamak! çince daha kolay bence.

çok yoruldum kafamı kesip yenisini koymak istiyorum.
  • kader arkadaşım.

farklı yerlerde, neredeyse aynı berbat süreçlerin içerisinde debelenip duruyoruz ama düzlüklere çıkacağız üstad. biraz daha sabır...