şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ikisi de iyilik manyagi ikisi de kazandiklari paraları diğer insanların mutluluğu için kullanıyor. tabi keanu abimizin meblağsı çok yüksek. ama haluk abi de insandan ağaca kadar tüm canlılara yardım ediyor.
  • biri yakışıklı ve karizmatik diğeri çirkin ve sempatik.
    ama karşılaştırmanın konusu bu değil tabi ki. ikisi de iyi insan olmak konusunda bayrak taşıyanlardır.
  • keanu abimiz metroda yer verir, haluk abimiz metro'ya götürüp yemek yedirir.
    keanu abimiz gizli çekimdir, haluk abimiz uzun pozlama sever.
    keanu abimizin vampir olduğu dedikoduları vardır, haluk abimiz adanalıdır. (di mi?)

iyilik severlerdir, sevilirlerdir. canlandır.

haaa bak unuttum, haluk abimizin partisi vardır, başkanıdır. (bkz: ahbap partisi)
  • keanu reeves'in karada, denizde, havada, uzayda, marsta takla attıracağı karşılaştırmadır...
  • keanu söz konusuysa, açılın ben geldim..

keanucuğum insan içinde olmaktan pek hoşlaşmaz. neyi var neyi yoksa yardımlara, hayır işlerine döker saçar ama görünmez ortalıkta.. make a wish için bir çocuğu evinde ziyaret etmişti ama genelde kırk yılda bir çocuk hastanesinde ya da yardım kuruluşu organizasyonlarında görülür.

yani ben de çok isterim, keanucuğum benim eve gelsin, bana kahvaltı hazırlasın.. 42 yaşıma kadar yemediğim yumurtayı yerim elinden ulen..

ama yok işte..