şükela:  tümü | bugün
  • çok hoş bir kadınmış ben beğendim. ayrıca kendileri sanatçıymış. mutlu olsunlar mis gibi çift.

edit: millet kadını beğenmemize küfrediyor lan işsiz misiniz, size ne yahu ruh hastaları? gayet de zarif ve hoş bir kadın o yaşa gelindiğinde yarısı kadar boyunuz posunuz olursa konuşursunuz ülkenin yarısı 30+ oldu mu dağılıyor burada keanu'ya kadın yarıştırıyorlar kendi üstün zevkleriyle.
  • 1.86'lik keanu reeves'ten uzun ayrıca.
  • yazik la anneanne gibi duruyor. sac rengi talihsiz bir tercih olmus.
  • metroda görüp aşık olmuşlar.

ayrıca keanu reeves matrix'te oynayan aktör.
  • siz kafayı yemişsiniz beyler. insan sadece hayatına git gel yapmak için insanları almıyor.

bazen o kadar çok farklı şeyler bekliyorsun ki karşı taraftan, aklın çıkar aklın.

herkes kimsenin hayatına karışamaz taam mı? çok da iyi oldu süper oldu
  • keanu reeves matrixte oynayan aktörmüş lan duydunuz mu? bu değerli bilgiyi paylaştığın için çok teşekkürler. sözlük gerçekten kutsal bilgi kaynağı. sağol varol.
  • https://66.media.tumblr.com/…6yyzu1se65n0o4_500.jpg

surda biraz daha iyi duruyor bak. boyle cok acayip gelmiyor ki yine burda bile cougar kendine bir genc yapmis gibi ahah. allah belani vermesin keanu hic mi yaslanmiyon lan.

bu foto 2016 yanilmiyorsam 3 sene de ikisi de baya cokmus ama hatun daha kotu duruyor o bir gercek.
  • (bkz: müge anlı)

yani aynı yaşta şu güzellik kalitesinde bir kadın bulamadın mı be hocam?
  • kendi hislerini dinlemeyip etraf ne der, yanıma yakışır mı gibi düşüncelere göre sevgili seçenlere dert olmuş kişidir.
  • samimi söylüyorum vazgeç kanka. manyak olursun bak. ciddi söylüyorum.
254 entry daha