şükela:  tümü | bugün
 • adana 40 tl, mesele bu degil. cok kotu adana. nasil anlatsam bilemiyorum, epey kotu adana, hic olmamis adana, satmasin burasi adana.
  donerin yaninda sarap icen insanlarin cogunlukta oldugu bir cilgin mekandir ayrica.
 • garsonların bıyıklı ve şapkalı servis yaptığı mekan. akla şu fotoyu getirmiştir;

  http://i.imgur.com/oweufid.jpg
 • açılır açılmaz para basmaya başlamış mekandır.

  not: evet, etiler civarında oturan güzel bir bayanım. yazar yapın artık.
 • adana kötü ve pahalı, kuzu tandır vasat ve çok pahalı, çöp şiş güzel ama pahalı, döner çok güzel, lahmacun mükemmel, ikram eder gibi zorla, ısrar edip getirdikleri meyve tabağına 50tl yazmaları ayıp, katmer ise günaydın'da daha güzel. günaydın hem ikram adabı olan, hem benzer lezzette, hem de daha uygun bir yer ama burada ortam daha havalı, tam anlamıyla misafir ağırlamalık.
 • hem pahalı hem lezzeti iyi değil.
 • abartıldığı kadar pahalı olmayan mekandır.genel olarak standartların üstünde fiyatlar ama sıradan bir metrelik kebapçı konseptine gidilip yavan bir et yemek yerine bir tutam daha fazla vermeyi düşünürseni,gerek meze gerek ara sıcak ve özellikle et konusunda emin olun pişman olmazsınız.adam başı 100-110tl'ye (alkol yok) bütün ürünleri deneyip tıka basa çıkmış olursunuz.
 • bu şehirdeki en kral kebapçı. adamlar antep'i buraya taşımışlar hoho
 • nusr'et'in yeri olmasa kirasını zor çıkarırdı bence.

  birincisi döneri ve kebabı gayet ortalama. ilk açıldığında daha iyiydi diyorlar şimdi gittim son durum oldukça ortalama.

  hatta döner diyorsak bağcılardaki safii döner 5 basar buraya.

  ama konumuz bu değil, konumuz bu gibi mekanlarda insanı mal yerine koyan itici garsonların yüzsüzlüğü.

  menü istiyorsun bir kaç kere ama o menü nedense gelmiyor, tabi menü gelse fındık lahmacunun 10 tl oldugunu gören potansiyel enayi uyanabilir değil mi? adama diyorsun ki sadece şunu ver, onun yanına bunuda vereyim, salata da vereyim, zıkkım köfte vereyim yok verme diyorsun yine masaya getiriyor. böylece sen geri vermeye utanacaksın hesapta sana girecek. bir de sen istemeyince böyle gevşek gevşek gülmeler falan, sanırsın garson değil nusretin kendisi servis yapan.

  dua etsinler yumuşak günümdeydim hesabı geçirdiler, daha da gelmem, van münit çekiyorum şapkalı bıyıklı garsonlara

  keriz yerine konmak istemiyorsanız sözlükçü dostlarım garsonlara olabildiğince kaba şekilde gel al bunları geri götür diye terslenin.

  ya da nusrete gidin orada burada ki gibi çingenelik yok.
 • geçen gün gittiğim yer. öncelikle fındık lahmacunu çok güzel. yemek öncesinde alın derim. 10tl fiyatı var. pahalı ancak seveceğinizi düşünüyorum. içli köftesi de güzeldi. haşlama yapıyorlarmış ve kokusu ile tadı gayet iyi.

  ben merak edip iskender yemiştim. porsiyon çok büyük gözükmedi ancak doyurucuydu. fiyatı yüksek ve bana göre tadı fiyatını karşılamaya yetmiyor. adanası ise gayet normal ve böyle lüks bir yerden beklemeyeceğiniz düzeyde. ancak et kullandıkları yemekleri gayet güzel. adlarını hatırlamıyorum ancak size karşık kebap yapalım derken önerirler bence. bir çok yerde yiyeceğinizin çok daha ötesinde.

  ayran almanıza gerek yok. öyle özel bir ayran yaptıkları yok. gayet paket ayranı bardağa doldurup getiriyorlar. katmerleri ise gayet güzeldi. ben ilk defa yiyordum ve çok beğendim. babam ise gaziantepte yemişti.(orada sabah yaptıklarını ve daha sonra bulunmayacağnı söyledi). katmer güzel ama gaziantepteki gibi değil demişti. ondan burada yorum yapamam. ben sevdim sadece ancak anteptekini yemek gerekiyor.

  mekana gelince. mekan lüks bir dekora sahip. içeride televizyonlar var ve maç yayını vardı. rize-beşiktaş maçını izleyerek yedim. bir yüzüne bahçe dekoru yapmışlar daha açık bir izlenim versin diye. mekan genel olarak hoş. bence istanbul için develi ve kaşıbeyazdan sonra gelen bir yer olmuş. nusr-et lokanta olarak rakiplerinin önünde ancak kebapçı diğer rakiplerinin biraz gerisinde kalmış. özellikle adana kebaplarını geliştirmeleri gerekiyor. onu geliştirdikleri zaman en iyi kebapçıya oynayabilirler.
 • kuzu şiş vasat ve pahalı, döneri ve lahmacunu ise başarılıdır. çaydan para almamaları nusr-et için büyük bir adım. döner dışındaki tüm ürünlerin fiyatları bence şişiktir. garsonların kıyafetleri kanımca kitsch olmuş. tatlıları ve mezeleri günaydın'dan daha üstün değil kebapları ve etleri günaydın'dan daha vasat ve daha pahalı. eğer gurme isen kanımca buraya sadece döner ve lahmacun yemeğe gidilir. zira döneri çok hafif tıpkı lokum gibi ağızda eriyor, lahmacunu ise çok farklı ve orijinal bir yorum.
  günaydın'dan en önemli farkı olabildiğince lüks iç tasarımı ve takım elbiseli creme de la creme garsonları