• birini dövmek övülme sebebi değildir, aynı şekilde dayak yemekle de dalga geçilmesi saçma önce bu konuda anlaşalım. fatih terim'i sevmeyenler tutunacak dal olarak bu adamı seçtiler.

bu gereksiz insan önce şöyle yaptım böyle yaptım diye attı tuttu, bir takım aklı kıtlar tarafından heykeli bile dikildi. mahkemede ise ben dayak yedim, beni darp eden fatih terim'den şikayetçiyim dedi. malum kitle bir kez daha yalan oldu.

kendisinin ülkeye tek katkısı cadı kazanına dönmüş milli takımdan hocamızın kurtulmasına vesile olmasıdır. bazı gereksizlerin takılıp kaldığı çocuklara yapılan bağışa da dolaylı olarak katkısı vardır. kendisini çirkin gülüşüyle hatırlayacağız.
  • galatasaray'ın son 2 şampiyonluğunda ve önümüzdeki 5 sezonda yaşayacağı 3-4 şampiyonlukta büyük rol oynayan kebapçı.
  • mesele dayak atması/yemesi değil.mesele gündeme gelmek için kameralara fatih terim geldi bastım tokadı yiyorsa bir daha karşıma çıksın tarzında açıklama yapıp sonra darp raporu alıp fatih terim'den şikayetçi olması.efendi gibi fatih terim geldi mekanımı bastı beni darp etti dese suçsuzken suçlu duruma düşmezdi.ha ayrıca gs'lileri kudurttuğu falan yok o olay yaşanmasa hala tudor salağının 3'lü savunma fetişini izliyor olurduk başakşehir de üst üste ikinci şampiyonluğunu ilan etmiş olurdu.
  • iki adam var ve ikisinden biri yalan söylüyor.
    biri mahkeme öncesi söylediklerininin tam tersi ifadeyi mahkemede veriyor,
    diğeri olay sonrası, mahkeme sonrası ne dediyse arkasında duruyor.
    ifade değiştiren şahıs mahkemede diğer şahsın olay sonrası dediklerini doğrular nitelikte ifade veriyor.
    ikisi de kabadayı, ikisi de topluma örnek olacak davranışlardan uzak adamlar.
    en azından birisi yalancı değil.

tanım: gündem olmak için toplum önünde yalan söylemekten çekinmeyen şahıs.
  • arda, burak, caner vb. primcileri kovan terim ama burada yazanlar o günleri unuttuk sanıp, yeni hikayeler yazıyor.
    her milli maç öncesi kadroda olmayan arda ve arkadaşları fbtv2 gibi görev yapan ntvsporda rıdvanın konuğu olmuyor muydu?
    bu isimleri takıma almaması yüzünden linç edenler, bugün konuyu tam ters şekilde anlatır olmuşlar.
    kadına şiddet ile ilgili konuşanlar, kebapçıyı nedense savunuyor. adam kadına etmediğini bırakmamış, kadının babasının terim ile dostluğu var ve ölmeden kızıma sahip çık diyor. konu buyken ve terim ifadesinde bu noktadayken, önce dövdüm diyen, sonra darp raporu alan üstüne mahkemenin ceza verdiği adamı savunmanız garip.
    terim 5 kere katıldığımız turnuvanın 3ünde hocaydı. birinde yarı final oynattı. yine de siz selo deyip durun ama sonra kadına şiddet diye konulara girmeyin.
  • fatih terim kendisine önce yumruk atmış sonra da kendisini tokatlamıştır. mahkeme salonlarında dayak yediği yönünde ifade vermiş ve yediği dayağı kanıtlayabilecek için darp raporu sunmuştur.
  • umarım başınıza bir tane kebapçı selahattin vakası gelir.

daha büyük beddua etmiyorum size.
    çünkü, başınıza böyle bir şey geldiğinde anlayacaksınız neyin ne olduğunu. buradan sallamak güzel şey.. umarım bir selahatttin de sizin bir yakınınıza bulaşır...

tanım : dayak yiyen ama dayak attım diye sağda solda laf eden mahkemede ise kuzu kuzu gerçekleri dile getiren kebapçı.
  • galatasaraylilarin degerini bilmedigi adam
  • kendisine ,farkında olmadan hocamızı tekrar bize kavuşturduğu için minnettarız , bu yaptığın iyilik unutulmayacak .
  • şu anda tüm türkiye'nin minnettar olması gereken büyük üstat. sen olmasaydın milli takımımız bu seviyelerin yanına bile yaklaşamazdı selahattin abicim. allah bin türlü razı olsun senden.
hesabın var mı? giriş yap