şükela:  tümü | bugün
 • fatih terimin damatlarıyla basmaya gittiği mekanın sahibi.buyrun selo bey
 • selonun kebap şişleri girsin size ne meraklıymışsınız selonun .arragına.
 • fatih terim 'in önce yumruk atıp sonra tokatladığı hanzo.
 • özellikle adana kebabını muazzam yapan mekan.

  alaçatıdadır.
 • kuşlar hala konuşuyor. eee, şikeyi seviyorlar tabi. burada dürüst olmalarını bekleyemeyiz. illa şike yapmalılar. buyrun emniyetteki ifadeler... kim kimi kebap yapmış, görelim.

  özet: fatih terim "dövdüm" diyor, damadı "kayınpederim dövdü" diyor, kebapçı selo "fatih terim beni dövdü" diyor ama şikeci kuşlar, müneccim y*rrağı yedikleri için "fatih terim dayak yedi" diyor. anladım hocam...

  fatih terim'in ifadesi:
  ".... kendisi telefonda bana bu konunun beni ilgilendirmediğini söyledi ve akabinde 'erkeksen buraya gel, gelmeyenin anasını s........' diyerek telefonu kapadı. bunun üzerine ana gibi kutsal bir varlığa edilen bu galiz küfür nedeniyle çok sinirlendiğimden kendisini iki defa aradım fakat telefonlarımı zannediyorum korkudan açmadı. bunun üzerine yanımda damatlarım ile arabaya atlayarak 3 saatte alaçatı’daki dükkana gittik.

  ben selahattin aydoğdu isimli şahsın dükkanının kapısındaki ortak alana gittim ve 'beni çağırıyordun selo, geldim' dedim. o benim oraya geleceğimi tahmin etmediğinden beni görünce korktu ve panikleyerek ‘hocam müşteriler var, isterseniz içeride konuşalım' dedi. bunun üzerine selahattin aydoğdu'ya önce yumruk attım ve hemen sonra da kendisini tokatladım."
  -

  selahattin aydoğdu'nun ifadesi:
  "fatih terim, damatları ve ismini bilmediğim biri ile gelerek, 'ben geldim' dedi ve bana saldırdı, yumruk attı. bana yumruk atan, darp eden ve hakaret eden fatih terim'den davacı ve şikayetçiyim.` benim bu yaşanan olaylardan dolayı iş yerimin imajı zedelenmiştir. 25 yıllık prestijimi olumsuz etkilemişlerdir, bu konuda da davacıyım."
  -

  fatih terim’in damadı volkan bahçekapılı: "kayınpederimin, selahattin aydoğdu'yu tokatlaması dışında başkaca bir olay yaşanmamıştır"