şükela:  tümü | bugün
  • aşık olduğum şehrin * muazzam tavuk dönercisi. konur sokağa açıldığını öğrenince bir sevindim bir sevindim anlatamam.içimden şiirler yazmak, şarkılar bestelemek geliyor;kelimeler ise bir o kadar anlamsız kalıyor.

kaç gündür de aşeriyordum. antakyadan bi misar gelse de siparişi kitlesem diyodum. kalbim senle atıyor diyet düşmanı...

edit: açılalı da çok zaman olmuş
  • inanılmaz lezzetli, hatay orijinli dürüm mekanı. öyle ki tadı kaçmasın diye ayranı bile içmedim, sona bıraktım.

bence gayet lezzetliydi.

sana puanım 9 kanka
  • bir daha asla adım atmayacağım mekandır.bu vasıfta döner heryerde bulunabilir.tamamen adıyla şekil yapmaya çalışan 8 tl ye değmeyecek bir dürümdür.orayı övüp duranlar gelin ben size yarı fiyatına çok daha lezzetli yerlere götüreyim
  • kızılay şubesinde bugün saat 13.00'da verdiğim,altı üstü döner olan siparişim tam 1 saat 10 dakikaya geldi.sebep olarak ise, yüklü miktarda paket sipariş aldıklarını , müşterilerden gelen aşırı tepkiler üzerine ancak belirtebildiler. siparişi almadan belirtebilirlerdi,insanların vaktine tecavüz ettiler resmen.büyümekte olan bir fast food zincirinin böyle amatörlüklerde bulunması kendileri adına üzücü açıkçası.