şükela:  tümü | bugün
  • bu güne kadar türkiye'de ki inşaat sektörü ile ilgili okuduğum en pozitif yazıyı yazmış bir kardeşimiz.

balık demiş, koşu bandı demiş, ben batmam demiş ama nedenini de söylemiş. elimde ev kalır satamazsam umrumda olmaz demiş, tek gelir kaynağım inşaat sektörü değil demiş. işte bu iş böyle yapılır.

bence tek kusuru fiyatları dövize endeksleyip 3 sene sonra satacağını düşünmesi. ülkeyi sığırlar yönetmiyor olsaydı haklı olabilirdi ama işte maalesef malumunuz.

ben şahsen dövize endeksli fiyatlara tekrar ulaşmak için 8-10 sene geçeceğini düşünüyorum. biz de işte o esnada eşeğini sağlam kazığa bağlamayan angutların kıçındaki donu alıyor olacağız.
  • 21 ekim 2018 göztepe beşiktaş maçıbaşlığındaki entrysinde , desteklediği takımın büyüklüğünü anlatmak için, yaşadığı şehrin kadınlarına hakaret eden; yaşı muhtemelen iq'sundan büyük bir sözlük asalağı
    edit: kendisi fenerbahçeliymiş; hem takım hem semt olarak. çok şükür, izmirli olmaması yüreğime su serpti.
    öte yandan, izmir takımının futbolcularının cinsel yaşamı kendisini niye bu kadar ilgilendiriyor; cinsel olarak aktif kadınlara bu kini nereden kaynaklanıyor hala muamma.
  • birtakım gerçekleri bodoslama ve sert üslubuyla dile getirdiği için dikkatimi çekmiş, göte göt diyen yazar. takipteyim.
  • #89828066 no'lu entrysi ile dikkatimi çekmiş ve "takip et" butonuna yüklenmemi sağlamış yazar. ne kadar cihangir solcusu, yandan yemiş muhalif, kendi konforundan asla ödün vermeden yalandan cesuru oynayan varsa amk.
  • çok terbiyesiz bir sözlük yazarı.
  • analitik düşünebilen ve yazabilen, akyalayanların pis algılarını yıkan yazarlardandır. yolu açık olsun.
  • aptallara cevap vermek konusundaki hatasını aşmış yazar.
  • 3 te 3 tarih yarışması için "tarih bilgim oradaki hocayi ezer gecer oyle ilgim vardir." oradaki hoca dediği de yılların profesörü gazi üniversitesi tarih de senelerce hocalık bölüm başkanlığı yapmış tufan gündüz hoca...söyleyeceklerim bu kadar...
  • tufan gündüz hocanız tarih anlatmak yerine masal anlattığı için karşımda ezilip geçilecektir. resmi ideolojinin tarihine göre hocalarınız sina filistin cephesi de bilmez, vikingleri de bilmez, avrupa tarihi de bilmez. islam mekke'den yayıldı zanneder, türkler gönüllü müslüman oldu martavalı okur... söyleyeceklerim bu kadar..