3966 entry daha
  • bensiz yasayamayan dingil.
    ama oyle yilisik cinsten degil. asla oyle gelip kucagina kivrilip da sev beni diye simarmaz. yaptigi sey ben nerdeysem oyle beni gorebilecegi bir pozisyon alip beni izlemesi.
    beni ayagina bekler bi de hep. maymun oldum valla elinde. ama o kafasini agzima yapistirip yapistirip op beni demesi yok mu? iste ona her sey deger yahu. bak simdi de geldi yine burda 1 metre otemde duruyor. birazdan iceri gecegim oraya gelicek bu sefer.
  • insanlardan daha çok sevdiğim,hayvanlar arasında da en çok sevdiğimdir.
  • internetten alıntı;

"tokyo üniversitesi bilim adamlarının yaptıkları çalışmaya göre, kediler sahiplerinin seslerini tanıyabiliyorlar. ancak ilginç olan durum ise, kediler sahiplerinin seslerini duymalarına rağmen, çoğu zaman “bilinçli olarak kulak asmamayı” tercih ediyorlar.
    araştırmada önce kedilerin tanımadıkları biri tarafından, ardından da sahipleri tarafından çağırılmaları sağlandı. akabinde kedilerin baş, kulak, pati, göz ve kuyruk hareketlerine dikkat edildi.
    sonuçlar değerlendirildiğinde ise, kedilerin sahiplerinin seslerine olumlu tepki vermesiyle, sahiplerinin seslerini tanıdıkları anlaşıldı. ancak, sesi tanımalarına rağmen yerlerinden bile kıpırdamayan kediler, gerçeği ortaya koydu. kediler sahiplerinin seslerini tanımalarına rağmen, umursamayan hayvanlar olarak kayıtlara geçti"
  • löp kırmızı eti koklayıp koklayıp kıçını dönüp giden hayvanlar. ya da bendeki iki modeli sorunlu.
8192 entry daha
hesabın var mı? giriş yap