şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
8797 entry daha
 • bunun horultusunu dinleye dinleye uyumak başkadır. . ila yatakta olacak horlaya horlaya yanımda uyuyacak. daha bir yavru kedi bulamadım. aslında zor değilde. bazen evden ayrılıp uzaklara gidiyorum. evde benden başka kimse yok. bakacak insan olsa hemen eve alacağım
 • bizimkinin en büyük zevklerinden biri, ona hibe ettiğimiz puantiyeli yer minderinde otururken silently judging you ifadesi ile tuvaletini temizlememizi izlemek.
  enayilere bak, sabah akşam bokumu kürekliyorlar, demiyorsa içinden şrfszm.
 • tam bir kedi çimi bağımlısı oldu. güneş alsın, büyüsün diye balkona çıkardık çimi. her sabah ben uyanır uyanmaz balkon kapısı önünde en çirkin sesiyle miyavlamaya başlıyor, çıkarıyorum beş dakika aralıksız çim yiyor. ben de kafayı.
 • yatak yorganını çekecek gücü kendinde bulabilen hayvanat..

  pike neyse diyordum da burda pes artık diyorum. lan daha 2 yaşına girmedin o yorganı çekecek gücü nereden buluyorsun? tam çekemiyor gerçi, ayaklarımı açacak kadar çekiyor, aniden buz kesiliyor ayaklarım ve uykum piç ediliyor.

  yorganı da çekecem diye dişledi zaten iki üç yırtık var yorganda... peki bunlar ne için sırf sabah prenses hazretlerinin önüne mama koyayım diye.

  uykularımın düşmanı çirkin.
 • bugün de "bakalim apartmanın en alt katında ne var ?" isimli oyunu sergilemek üzere ben kapıyı açınca aşağıya fırladı 4 kat aşağıya indi, tabi ben de peşinden gittim.

  yine bi on dakika alt kattaki kapıları, paspaslari, yerde kalmış olan çöpleri, tozları filan kokladı. keyfî yerine gelince "temem hadi cikalim" diye yukarıya hareketlendi.

  bu sefer kazın ayağı öyle olmadı, biz iki kat yukarı çıkarken en alt kattaki komşum da evine inmek üzere köpeği ile merdivende belirdi...

  hem komşum hem de ben üç buçuk attık valla kapışacaklar diye.

  biliyosunuz bu dana 9 kilodan hallice. bu yuzden köpeğin kafası karıştı sanirim. mali'yi görünce hafif geri çekildi. "lan bu kadar büyük bisey kedi olamaz herhalde" diye düşündü galiba...

  bu duraksama sayesinde komşum köpeğini tuttu, ben bu salağı kucakladığim gibi en alt kata koştum.

  apartman içinde katlar arası haberleserek karşılaşmamalarını sağladık. hasarsız ziyansız eve soktum esolesegi...

  bende stres tavan yapmis, bu dingil hala kapının önünde miyavliyo dışarı çıkalım die.
 • yeni moda adet çıkardı. ben eve geldiğimde beni miyavlaya miyavlaya mutfağa götürüyor, kendisi mama kabının başına geçip beni yine miyavlayarak zorla masanın başına oturtuyor, oturduğumu görür görmez kendi mamasına yumuluyor.

  beraber yemek yiyor, beraber uyuyoruz... bakalım ne zaman beraber işe gidicez...
 • başını başınıza yaslayıp alnınızı yaladığında ne demek istiyordur?
  değişik bir hayvan...
35 entry daha