şükela:  tümü | bugün
  • ortamlarda karı düşürmek için bazı gerizekalı tipler kendilerini bu şekilde tanımlarlar.... ay götüm diyorum. bi siktir git diyorum.
  • kedidirler ya da üzgünüm ama çocuk başkasından.
  • bir kızım ve bir oğlum var. ayrıca teo pars, perimizin çocuğu. yani hem babayım hem de dedeyim.

(bkz: peri)
    (bkz: teo pars)

evet, çift isimli. ayrıca neden çift ismi olmasın ki.

edit: olum siz manyak mısınız lan, ne ibneliğimiz kalmış ne gerizekalılığımız. hatta karı düşürüyormuşuz. valla süper kafalar yaşıyorsunuz ya. diyecek hiçbir şey bulamıyorum. lan ben sokak köpeğine vurdu diye hiç tanımadığı bir adama dalan adamım, hiç öyle kimse karşıma çıkamaz yani. tıfıl bi adam da değilim merak edenler için. hayvan sevgisi başkadır, siz ne anlarsınız lan başka canlıyı korumaktan. saygıdan bi haber sevgisiz nefret tohumları.

edit2: sikmekle özdeştirenler olmuş, olum siz nasıl bir cinsi sapıksınız lan. o beyinlerinizden nasıl böyle şeyler geçebiliyor. siz zaten ancak tecavüz etmeyi, cinsel taciz ve cinsel istismar da bulunmayı bilirsiniz. geçmişinizde eşek sikmişliğiniz yoksa ben de bir şey bilmiyorum. türk toplumu birde nereye geldi diye sorarlar. buraya geldi amk. sizin yüzünüzden daha nerelere gidecek bilemiyorum.
    anne/baba olmak için illa doğurmak mı lazım, illa birini sikmek mi lazım. o zaman siz evlatlıkkurumunu da reddedersiniz, beklenir yani. çocuk esirgeme kurumuna terkedilen ama bir şekilde yüzüne şans doğan ve daha sonra bir aileye sahip olan bireylere de dersiniz. sen mi siktin, senin mi çocuğun diye. gerçekten insan şaşırıyor. ne yani evlatlık edinen/edilen, annem/babam diye sevmesin mi.

bir diğer konu ise; özelliklerle bakınız vermek suretiyle sahiplenmeden bahsetmişler. olum bunlar köle mi, eşya mı, telefon mu, araba mı sahip olunsun. onlar birer canlı. işte bizim gibileri, sizlerden ayıran böyle düşünmemiz. evet onlar şu an alınıp satılabiliyor, hatta rahatlıkla dövülüp öldürülebiliyor ama bu durum onların canlı olduğu gerçeğini değiştirmez. tekrar ediyorum, onlar da sizin bizim gibi farklı farklı karaktere sahip canlılar. onlar bizim ailemizin üyeleri. sahiplenme kelimesini doğaya aykırı buluyorum canlılar için. en azından bizim gibi bireyler, bir-iki hayvana yuva açıyor da, vahşice katledilmeleri, araba altında kalmaları, soğuktan donmaları vs. şeyler engelleniyor. bu elbette beni/bizi mükemmel bir insan yapmaz ama şu hayatta can'dan daha önemli bir şey olmadığını gösterir. ha insan canı, ha hayvan canı. çünkü onları evcilleştirerek doğalarına biz engel olduk. tabi siz de haklısınız, ülkede insana saygı yok ki hayvana olsun.

eğer ben böyle meriçleşiyorsam bana meriç diyin, yavrularımın iki miyavlamasının önüne geçemez. gerizekalıysam bilin ki sizden daha zekalıyım. velhasıl daha çok şey yazılır da, terbiyem ancak bu kadarına müsaade ediyor. bu son editlemem.
  • oğlum nando ile aralarında bulunduğum yazar grubu.

ee napıyoruz şimdi, kızlara kedimiz var şefkatli erkekleriz mesajı mı veriyoruz?
  • (bkz: ebu hureyre)
  • kedi babası değilim, o da benim annem değil. kendisi bir kedi, ben ise insanım. ikimiz de hırkalı kedililere kıl oluyoruz. resmen onlara tepki olarak varız.

- değil mi labne?
    - meov!
  • bizimkisi biraz hırçın. tam seviyosun hart ısırıyor sonra yalıyor. yürümüyor sürekli zıplıyor. kız babası olmak zor tabii. asuman hanım napıyorsunuz?
  • (bkz: pena)
    british short hair

suratini yedigim