• bizim iş arkadaşı da eve aldı. hiç kokmuyor diyor, yıkıyormuş.
    ne kadar doğru bilmiyoruz tabi. hiç gitmedim evine
  • şu an evimde yavrularımla 12 kedi var. kumları otomatik kendini temizliyor yetmiyor üzerine günaşırı temizlik yapıyorum bütün bu emeğin verdiği yetkiye dayanarak kokan götünüzdür diyorum.
  • ulan götünüz kokuyor, gelmiş burada yok kediler şöyle yok kediler böyle.
  • kokmuyor efenim,teredütle gelen insanlar ise hakkaten şaşırıyor..düzgün kum kullanır gün aşırı evinzi temizlerseniz kokmaz, kokuyor diyen de siktirsin kedisi olmayanlarla takılsın.
  • bakımsız olursa kokar tabi, kedi hazretleri olsa da olmasa da. belli ki zerre kedi sevgisi olmayan birinin "laf ola beri gele" açtığı başlık.
  • yav he he.
    kedi kokmaz değil kokar ama kediyi koltuğa halıya işetmeye alıştırırsan kokar. kumunu kullanan günaşırı temizlik yapılan evde kedi değil çöp bile kokmaz.

kokar diyen bi yol alsın önce köpekle karıştırmayın köpek kokar, sokak kedisi bile kokmaz kardeşim ezbere konuşmayı bırakın.

tüyü çıkar yapacak birşey yok, döküyor efendim ama senin kıllı vücudundan az tüy döküyor emin ol.
  • evin sahibi pistir. kedi gibi temiz hayvana laf söyleyeni kedi çarpar. daha öz bakımı çözememiş bir ülkeye kedi, köpeğin dert olması ilginç swh.
  • temizlemezsen kokar tabi. bu kediye özel bir olay da değil üstelik... sen kendi kakanı yapıp sifona basmazsan, yediğin yemeğin tabağını tezgahta bırakırsan, üstünü başını değişmez banyo yapmazsan, salonun ortasında saçını tararsan evde kedi köpek olmasına gerek yok evini zaten otomatikman b.k götürür güzel kardeşim... kum değişimi, mama kabı temizliği, düzenli tarama ve hergün ev süpürme sonucu iddia ediyorum benim evim senin kedisiz evinden temizdir. hadi şimdi naş evladım; insanların kendilerinin pis olmasını hayvanlara yüklemeyin.
  • 2 ay kedi bakmış titiz biri olarak söylüyorum. kumunu sık sık temizleyip, kabındaki mamayı bayatlamadan yenileyip, evi sık havalandırırsanız koku moku olmaz.
  • kokunun sebebi sadece kedi kumudur onu düzenli değiştirirseniz koku olmaz. lütfen genelleme yapmadan iki kere düşünün
hesabın var mı? giriş yap