şükela:  tümü | bugün
  • ıticidir. yakışmıyor hiç bırakın kızlar beslesin.
  • köpek gibi evde salya sümük koşturan yalak bir evcil hayvandansa, evde daha ağır ağır dolaşan, kendi canı istediğinde birazcık sevdirip sonra asilce köşesine kurulup etrafı izleyen, sürekli iletişimde olan ve yemek, su, kum üçlüsü yeterince olduğu sürece haftalarca bile evde yalnız bırakabilecek kadar kolay bakılabilir bir hayvan olduğu için kediyi tercih etmiş bir insan değildir.

evet bunlar doğru ve geçerli etkenler ama esas sebep diğer hayvanlardansa kedileri daha çok sevmesi daha önemlisi kendi kedisini çok sevmesidir.

kediler mükemmel yaratıklardır, yeri geldiğinde pul koleksiyonundan daha güzel bir bahane olmaktadır, kızlarında gördüklerinde aklı çıkmaktadır, bu yüzden dolaylı yoldan kadınlarla ilişkilerinde başarılı olan erkektir.
  • kim ne derse desin gocunmadigim ve uyesi oldugum gruptur. hayvani sokakta biraksaydik da olse miydi ? keske her erkek evde bi tane kedi veya kendi disinda hayvan beslese de sokakta kendileri haric hayvan birakmasa....
  • bendim bu. 2 taneydi hemide. ama dert be abi. her taraf kedi tüyü falan...
  • kişiye mafya babası havası katar. tavsiye ederim
  • bir sekilde bakip besleme yonu gelismis olan erkekdir. mesela ben daha kendimi besleyemiyorum bir de uzerine kediyi nasil besliyeyim.
  • sorumluluk alabilmiş erkektir
  • instagram'da bolca kedili fotoğrafı vardır.
  • köpek besleyen erkek kadar ilgimi çekmez. hiç kedili kahveli duygusal modlara giremem. bira var mı bira?