şükela:  tümü | bugün
  • edit: bu başlığı açtığımdan ötürü viewport adlı yazar tarafından ölüm tehditi aldım. bir çok yazarla birlikte organize olup beni ifşa ederek öldüreceklermiş. vay amk.

herkesin bildiği fakat linç yerim korkusuyla kimsenin dile getiremediği hakikat.

size bir sır vereyim; sosyal medyada sürekli paylaştığınız o sevimsiz kedili fotoğraflarınız kimsenin umrunda değil. paylaşımların altında aa ne kadar tatlı yerim onu ben yaa..yazan sulak yapmacık insanlar da hiç samimi değil.

ulan altı üstü 250 milyon nöronu olan düşük zekalı bir hayvan işte amk. yok kediler şöyle piç, yok kedim geçenlerde bi hareket yaptı mors oldum..daha neler. hadi köpek olsa bir nebze anlarım nöronları kedilere göre daha fazla sonuçta (530 milyon nöron)

keşke dışardan size bakan bir insanın gözünde ne kadar itici olduğunuzu bir bilseniz.
  • adam doğru söylüyor, bana da çok yapmacık geliyor.
  • lan madem umrunda degil ne diye baslik aciyorsun davar.
  • efendim biz diyor muyuz sosyal medyada araba ile ilgili paylaşım yapanlar yapmacıktır diye? etmeyin eylemeyin efendim.

ben kedimi böyle kişilerin üzerine salmak için komando gibi yetiştirdim bunu da belirteyim.
  • laf konuştu bal kabağı...

(bkz: ha sen konuşmuşsun ha kedi osurmuş)
  • var bir tanıdığım. trilyon tane kedi besliyor. senden benden delikanlı kadın. yapmacıklık evinin önünden geçmemiş.
  • yapmacık değil de bu hayvanlar üzerinden şirinlik yapıp kadın tavlamak isteyenler aynı zamanda ben çok iyi bir insanım mesajı vermeler falan. buna inananların olması bi de.
  • derdini seveyim senin.
  • başlık açmasından ve yapılan yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla konuyla ilgili bir yarası olan suserların, benim tombik oğlanın toşbiklerini yemesi dileğiyle.