şükela:  tümü | bugün
 • bizzat düşürdüğüm ihtimal.
 • hele evde kalmanın ( ne demekse bu artık yıllardır çözemem) kediyle ne ilgisi var anlamadım. hayvan sevmek, beslemek, onun sorumluluğunu almak iyi bir insan olduğunuza işarettir. erkek olsam hayvan besleyen kadınların peşinden koşarım yeminle.
 • sırf kedi beslediği için kalıyorsa evde kalsın amk. sanki madalya veriyorlar evlenenlere..evlenenleri de görüyoruz hep bir entrika hep bir bıkmışlıkla dolu hayatlar. kedinin verdiği huzur herşeye değer. ayrıca bunun bir seçim olduğunu belirtmeme gerek yok heralde.
 • buraya üşüşen mal karılara açıklama;

  insan ilişkilerinde başarılı insanlar sikko hobilere, gerçeklerden kaçışlara daha az bağlanır, sevgilerini insanlar yerine mesela kedilere daha az aktarırlar. kedi besleyen kadının evde kalma ihtimali yüksektir, insanlar yerine ona muhtaç zavallı bir hayvanı seçmiştir çünkü.

  ondandır ki mesela çok para kazandığı halde işinden nefret eden mallar siktiriboktan hobiler bulurlar, yamaç paraşütü falan yapan normal adam gördünüz mü amk. ondandır ki evde kalan karılar psikolojikman çöktükçe eve kedi alırlar. siklenmedikleri ölçüde hayvana sararlar.

  normal, yemek yiyip gezen sıçan ve uyuyan nopnormal bir hayvanla sevgi alışverişini insana yeğledikleri anda da kaybederler, taşak konusu olmaya mahkum olurlar. sonra kedi seven karılar evde kalıyor dediğimizde delirirler. ahaha siktirin kedinize ağlayın amk.
 • arada hiç bir bağlantı olmadığına kalıbımı basabildiğim bir önerme. ne ilgisi var şimdi? sıfır sıfır
 • oyle bir durum yok, ben gecen ay aldım bir adet, evlendim, cok mesudum.
 • kedileri seviyor diye erkeklerden uzak duruyor anlamını yükleyen, keza kedi seven hatunu tavlayamamış yazar beyanatıdır.

  (bkz: ulaşamadığı kadının özelliğine bok atan yazarlar)
 • araştırmaya dahil olmam halinde yükselteceğim ihtimal.
 • kedi besleyen kadınların evde kalacağını düşünen adamların ağır abaza olma ihtimali kadar yüksek değildir. 10 yıldır birlikte olduğum adamla 3 yıldır evliyim, kedimiz de 8 yaşında, hadi bakalım...
 • bağlantısı bilemediğim ve umursamadığım ihtimal. bu bir. kedi kokmaz, kumunu temizlemezsen kokar, bu iki. hobi sahibi olmak senin insan ilişkilerinde kötü olduğunu göstermez, bu üç. arkadaş tabii ki hobi sahibi olacak insanlar. nedir yani hayatımız "kocacım ve işim"den mi ibaret olacaktı? ona da kezban diyorsunuz hatırlatırım. kedi hobi değildir ayrıca. ama diğer hobiler de insanların sosyalleşmesine yardımcı olur mesela tiyatro, mesela dans, mesela şu an aklıma gelmeyen başka sanatsal aktiviteler. hobi budur. kedi ise candır. ve de pis kokmaz, temiz bakarsanız bebek kokar. bende iki tane var, ikisi de bebek gibi kokuyor. ufak olan biraz pasaklı bazen kedi maması kokuyor bak, itiraf edeyim.

  edit: evde de kalmadım.