şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlık sahibinin diğer entrilerine baktım ve buram buram negatif enerji salan bir insan. kendisinin çok mutsuz olduğunu düşünüyorum. acil şifalar.
  • kedi beslediği için değil de kendine ve yaşadığı yere özen göstermemesinden, temizlenmemesinden kaynaklıdır. tabi şu da var olabilir, ev temizliğini ve kendi temizliğini çok sallamayan hatunlar kedi beslemeye daha yatkın ve elverişli oluyorlar.

not: kedim var, temizim, temizlik için mesai harcarım ve erkeğim(kadın sanıp yazmayın diye).
  • bir şeyler söylerdim; ama rencide etmemek için söylemiyorum. kediler bir kere kokan hayvan değildir; günün 16 saatini uyuyarak, 7 saatini yalanarak geçiren hayvanlar. senden benden temizler. tükürüklerinde çok güçlü antiseptik vardır. bir kadın kokuyorsa bu kediden dolayı değildir; dolayısıyla önerme saçma. ortalığı karıştırmak için açılmış troll bir başlık.
  • siz

ne

gerizekalı

tespitler

sıçıyorsunuz?
  • ne yazık ki kısmen doğru tespit. kedi besleyen kadınlarda bir salaşlık, bakımsızlık oluyor anlamsız bir şekilde.
  • sizin annelerinize çok üzülüyorum ya onca güzel hayal ve umutla karnında taşı, doğur, binbir emek büyüt.. ortaya çıka çıka bu çıksın.
  • saçma genelleme. kedi yüzünden insan neden koksun?

bu arada kediler temizdir eyvallah ama bir yanlışı düzeltmek gerek. tükürüğündeki antiseptik falan mucizevi bir şey değil. insan tükürüğüyle benzer özellikte.
  • keşke herhangi birimiz kedi kadar temiz bir varlık olabilsek.
  • amk kedileri