• sosyal medya hesabımızı çok yakında burada paylaşacağız! maddi manevi desteğe ihtiyacımız olacak ama çok güzel bir iş çıkacağından şüphemiz yok.
  • biz fakir aileyiz net parasını arkadaşlarım ödüyor. karnımızı doyuruyoruz elden geldikçe ekmek peynir vb bir şeyler vermeye çalışıyorum. buralar kışın eksi 40 ı buluyor burada nasıl bir şey yapabilirim. eğer bahçede yaparsam her gün onlara ekmek vermem gerekiyor ki bu bizim için zor. 4 tane tavuğa bile bazen buğdayı zor alıyoruz. ve bazen kaçak gürcü alkolünden ayırdığım paralardan bayat ekmek alıp sokakta hayvanlara dağıtıyorum. bayat ekmek iki günlükse 50 kuruşa bile alabiliyorum.

daha farklı yaratıcı tavsiyesi olan arkadaşları bekliyorum
  • kediciklerin siginabilecegi yuvalarin insa edilmesi icin ilk etkinligin saati ve yeri belli oldu! biyiklar titremesin diyen herkesi bekliyoruz. yarin oglen beykoz’dayiz.

(bkz: up)
  • bir sürü malzememiz var. gelmeniz yeterli. herkesi bekliyoruz. 12.10.2017 pazar 12:00'da beykoz'da. çekicinizi almayı unutmayın!
  • yarınki ilk toplantı ve kedi evi yapımına katılmak için tüm seyahat planlarımı alt üst ettiğim, ilk prototipi yapmak, karşısına geçip mutlanmak, yerleştirmek ve kullanıldığını görmek için sabırsızlandığım kampanya
  • sözlük yazarları tarafından gerçekleştirilen çok güzel bir sosyal yardım kampanyası.

umarım bütün illere ve türkiye çapına ulaşır.
  • (bkz: up)

tüm ülkeye yayılmasını dilediğimiz güzel proje.
  • (bkz: yoharı)
  • su anda türkiye'de bulunmadigimdan destek olarak oradaki kedisever arkadaslarima haber vermek ile yetinmek zorunda kaldigim ama kalbimle destekledigim kampanyadır.
  • güzel yürekli insanlara destek.

(bkz: up)
hesabın var mı? giriş yap