şükela:  tümü | bugün
 • görüntüde, kediler soğukta karın üzerinde kalmasın diye konulan kedi evinden rahatsız iki mahlukat, hayvansever gençleri tehdit ediyor. içlerinden birine tehdit etmek de yetmiyor, saldırıyor. aldığınız nefes haram, yemin ediyorum.

  yine, yeniden ve maalesef...güzel olan her şeye düşmanlar!

  edit: şu tweet ile gelen güncelleme: polis gelmiş; "adam" oldukları için saldıranlar, ne kadar hayvansever olduklarını anlatmışlar polise. durumu güzelce idare etmiş bu güzel insanları tebrik etmek lazım. arif'i de ayrıca tebrik ediyorum, minimum zarar ve maksimum medeniyet çerçevesinde istediği sonuca ulaşmış. yumruk atsa muhtemelen bıçaklanacaktı; çünkü gene saldırganlar "adam" oldukları için yumruk atana bıçak saplarlar genelde, belki sonra arif'in kadın arkadaşlarını da darp edecekti bu mahluk.

  edit2: sadece bu ikisi de değil anladığım kadarı ile saldıranlar. arif'in insanlığı çok büyük olduğu için demek bir kişi zapt edememiş arif'i, 10 kişi çağırmışlar anlaşılan, görüntülerin devamında. bir kedi evi koyabilmek için, ufacık bir güzellik ortaya koyabilmek için bütün mahalle ile mücadele etmeniz gereken yere türkiye denir.

  edit3: lionsher mesaj kutumu şenlendirmiş ve hürriyet'in de görüntüyü paylaştığını belirtmiş. gündemde yer bulması adına sevindirici bir olay. ayrıca bu vesileyle olaya layıkıyla önem veren siz, suserlara da ayrıca teşekkürler.

  edit4: lionsher şu an haber verdi ki üsküdar belediyesi bir kedi evi getirmiş sokağa, buradan izleyebilirsiniz. güzel şeyler, zor da olsa dayanışma ile mücadale ile başarılabiliyor anlaşılan.

  edit5: güzel insanlar, mutlu sonun bir fotoğrafını paylaşmış.*
 • hayvan dışarı çıkmış sanırım.
 • yanlış yapmış gençlerdir.

  evet yaptıkları yanlıştır.

  çünkü o kedi evini saldıranların götüne sokmaları gerekiyordu...

  not: birkaç şerefsiz ibne içerir.
 • yüzlerinden bildiğin pislik ve kötülük akan şahısları içeren görüntüler.

  hani hikayeler okuduk ya, orada lord voldemort, sauron gibi tipleri tanıdık. bu insanların yanına inanın melek gibi kalırlar. adamlar bildiğin salt kötülüğün tanımı. her taraflarından öfke, kin ve irin akıyor resmen.

  resmen kanım dondu şerefsizim.
 • arif gibi gençlerde iki yumruk sallayacak yürek olmadıktan sonra daha çok saldırıya uğrayacak gençlerdir.

  not: bu entry herhangi bir suça teşvik unsuru içermemektedir, saldırıya uğrayan kişinin kendini savunması meşru müdafaa kapsamındadır ve ceza hukukumuza göre suç teşkil etmez. ayrıca "ya bıçak çekseydi" şeklinde bir mesaj geldi, öyle bir durumda da siz de elinizdeki herhangi bir silahla (sopa, bıçak, ruhsatlı silah vb.) size yönelen saldırıyla orantılı olarak ve meşru müdafaada sınırın aşılmamasına özen göstererek karşı koyabilirsiniz. örneğin elinde sopayla üzerinize yürüyen bir kişiyi başından silahla vurup öldürürseniz burada sınır aşılmış olur. oysa önce havaya ateş edip, kişi üzerinize gelmeye devam ederse ayağından vursanız bu meşru müdafaa kapsamında değerlendirilir.

  not 2: üzerinizde silah yoksa veya kevlar falan giymiyorsanız bıçak gördüğünüzde kaçmanızı tavsiye ederim. ama yumruktan korkan erkek değildir der saygılarımı sunarım. bu arada yer buz amına koyim, zaten üflesen herif düşüp kaseyi kıracak. kafanızı kullanın lan biraz.
 • "napıyorsun be! gir içeri arif!" diye bağıracağına, "al gardını, vur indir arif!" diye bağırsa daha izlenesi olacak videodur.
 • saldıranlara da bir ev yapsalardı keşke.
 • ekşi sözlük intikam tugayı kurulmasına vesile olur inşallah.
 • hay sikiyim şöyle olaylar niye bana denk gelmiyo dedirten olaydır.
 • üsküdar ünalan mahallesinde ikamt eden ve tanımlayamadığı her şeye saldıran iki adet embesil içeren video. bir insan kedi evine neden saldırır, kedi evini koymaya çalışan insanlara niye nefret duyar ? "halk, kitle, mahalleli her zaman haklıdır" diyenler buyursun şu olayı sosyolojik olarak izah etsin bana, sonra kuralım medeniyeti oldu mu güzel kardeşim ?