• acilen ölüp bir kedi olarak dünyaya gelmesi, bir kedi olarak, bir kedi gibi miyavlamaya devam etmesi ama insan olarak sesini kesmesi ve bu dünyada insan olarak varolmaması gereken kadınlar! *
  • "en azından kangal gibi havlamıyor"
    polianna, pluto
  • ayrıca zaman zaman ozzy osbourne'nin karısının da miyavladığı görülmüştür.
  • (bkz: azdiran kadin)
  • bundan daha da cazibi kedi gibi ghrrrrrr layan kadindir.
    (bkz: purr box)
  • kedi gibi miyavlayan kadın, gözlerindeki ateşin kaynağını bulamadım. tüm kentlerin arka sokaklarında, gettolarda, köprü altlarında köpeköldüren şişelerinin diplerinde aradım. senin içtiğin sigaradan aldım bu gün, onlarca atyarışı kolonu doldurdum gelecekteki mutluluğumuz için ama hayat hep başka bir yerde başka birinin yüzüne güldü. pembe, olmadı vişne çürüğü panjurlu evimizi kundaklayacak birileri hep varoldu. sen miyavladın, başkalarının çöplerini karıştırdın, ben hep taze sardunya koyardım çöpün içine sakladığım tabağa ve kapının önüne bırakıp usulca salınışına şahit olmaya çalışırdım kapı deliğinden ama karşı komşum hayrettin abinin mavi çizgili pijamasından başka birşey göremezdim. sen arabaların lastiklerinin arasında güvende hissederdin kendini, çatıdan çatıya zıplayıp özgür bir hayat yaşardın. belki de senin özgürlüğünü kısıtlayabileğimi düşündüğün için uzaklaşırdın benden. nasıl olur da senin özgürlüğünü kısıtlayabilirdim ki? tek istediğim mırıltının sıcaklığını hissetmek, kedi gibi miyavlayışının altını çizip o sayfanın köşesini kıvırmaktı ama asla kütüphane raflarına kaldırmaya kıyamadım seni.

penceremde apartman ışıklarının yapaylığı
    cebimde kandırıkçı bir mırıltı ve monitörümde adın
    koca şehirde bir başıma, şişenin pırıltısı bile yalnız
    seni aradım durdum, belediye mi zehirledi de kayboldun, kedi gibi miyavlayan kadın?
  • (bkz: olsa da yesek)
    (bkz: satanizm)
    (bkz: öeehh)
  • tam bir sevimlilik abidesi olur çıkar bu cins bayanlar , kafasını göğüsünüze yaslatıp okşarsınız , mutluluktan mutluluğa uçarsınız..

yaa , bir miyavlama nelere kadir.. *
  • önceki yaşamında kendisinin kedi olduğunu zanneden kadın tipidir. dikkatli olmak gerekir, ilişkinin ilerlemesi durumunda yapılacak olan whiskas harcamaları bütçeyi zorlayabilir.
hesabın var mı? giriş yap