şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son düzeltme: pıtı'dan güzel haber geldi! genel durumu gayet iyiymiş. mamasını yiyormuş güzelce! kan sonucu beklediğimizden bile iyi geldi. yavrum iyileşme sürecine girdi gibi görünüyor. destekleriniz ve dualarınız için sonsuz teşekkürler! bu süreçte hiç yalnız hissettirmediniz. iyi insanların varlığını bilmek öyle umut veriyor ki!
    https://m.facebook.com/…54911556067150&id=608162149

11 kasım 2016 12.15 duzeltmesi: şimdilik 1 tane kedi bulundu uyumlu çıktı ancak daha sonra yine lazım olabilir diyor. tam hastalığının tanısını 4 veteriner bulamadı. ancak şu anki kan ihtiyacı kandaki enfeksiyon yüzünden kan hücrelerinin patlaması nedeniyle kan değerinin çok düşmesi. o yüzden duyuru hala güncel.

acil düzeltme 1: henüz gelişme yok. kriterlere uyan kedi varsa lütfen arayın. zaman kaybedecek vakit yok. kedimiz ölüyor.

acil düzeltme 2: arkadaşlar malesef durum ağırlaştı. sabaha kadar beklenip daha sonra başka kediler denenecek. yardımlarınız için teşekkür ederim. dualarınızı bekliyorum.

sabahtan beri her taraftan kan arıyoruz. bulamıyoruz. elimiz ayağımıza dolandı. kedim için kan lazım. lütfen yardım edin.

acil kan verebilecek kedi aranıyor! pıtırcık'ım çok hasta. acil kan nakli gerekli. ankara petcode hayvan hastanesinde yatıyor ve durumu kritik. iran kedisi olduğu için genellikle uygun donörler iran kedileri arasından bulunuyormuş. 4,5 kg üzerinde sağlıklı iran kedisi veya uzun tüylü kediye ihtiyacımız var. lütfen yardımcı olun. telefon numaram 05334137013

https://m.facebook.com/…54908481887150&id=608162149

düzeltme: arkadaşlar sokaktan aldığımız kedilerimiz de var. zaten parayla almadık kediyi parayla satın alan birinin sokağa atmasından sonra biz aldık. lütfen daha yapıcı olalım. saygılarımla.
  • destek verilmesi gereken çağrı
  • ankaradaki kedi sahiplerine yönelik bir yardım çağrısı olarak tanımlanabilir.
  • (bkz: updullah)
  • (bkz: up)
  • (bkz: updullah rose)
  • updullah abiyle hemen görüşüp edit yapacağım başlık.
  • ankara'dakiler bi el atın. niye cins kediye bu kadar heveslisiniz anlamıyorum ki. tekir kedi de güzel be. hayır cins hepimiz severiz ama bakması etmesi zor be huyu suyu da bir değişik. neyse.

edit: arkadaş para vermemiş sokağa atılan kediyi sahiplenmiş. eyvallah o zaman söz düşmez bana.
  • iran kedisi olan bir arkadaşıma ilettiğim, umarım yardım gelir diyeceğim başlık.
  • güzeller güzeli bir kedinin sahibinin feryadı. ankaradaki kedi severler el atsa ne güzel olur