• 1- kumaş kaplı mobilyaların delik desik olması
    2- kediyle oynarken elinizin yarılması
    3- kedi kumunun pek ise yaramaması
    4- kedi mamasına alısan kedinin baska bisi yememesi
    5- kedinizin 4. kattan uzerinize atlaması
    6- kopek ısırması
  • herşeye rağmen en acısı o kadar sevdiğiniz kedinin ölmesidir. evde koca bir boşluk var artık.
  • -tatile giderken haril haril kediye bakacak insan aramak
    -tatilden geldikten sonra eve yayılmıs olan bok kokusunun nerden geldigini bulmaya calismak
    -buzluktan cikan tavugu cozulmesi icin mutfak masasina koyduktan 20 dakka sonra kediyi kaplanimsi seslerle cig tavukla bogusurken bulup tavugu geri almaya calismak
    -gecenin bir yarisinda uyanip yatakta pozisyon degistirmeye calisirken bacaklariniza kollarini sermis yaratigin hareket etmenizi istememesinden dolayi tirnaklarini ani bir harketle wolverine nidasinda batirmasi
  • -eve arkadashlarini caaran kedi
    -kızıp bagırdıgınızda gozunuze baka baka yatagınıza ishiyen kedi,
    -sahibini takip eden, pencerelerde bekleyen kısacası kıskanan maco kedi,
    -"aman da ne shırınmısh bıcı bıcı" dıyen misafir tipine kıl olan kedi,
    -kendini mahallenin delikanlısı sanan kedi,
    -eve hergun bi serche getiren ve halının ortasını yemek masası yapan kedi
    -komsununyeni silinmish evinde zıplamayı ve yeni yıkanmış camasırlarına sürünmeyi seven kedi(komshu arcadia ise hele)

gibi kedi cinslerine sahip olanların; yashadıgı, yashamakta oldugu ve yashamaya devam edecegi deneyimlerdir.
  • - kedinizin zeytin çekirdeği yiyerek kusması
    - kedinizin yine zeytin çekirdeği yiyip yine kusması
    - kedinizin zeytin çekirdeği yemeye devam etmesi
    - kedinin akıllanmaması
    - zeytin çekirdeklerinin kaynağının bulunamaması
    - kedinizin zeytin çekirdeği yiyip kusması.
    (bkz: reggie)
  • eve yeni aldığınız minik kedinizin yer değişikliği yüzünden kabız olduğunu sanırken gün birinde koltuğun altında sakladığınız nadide dergi ve cd koleksiyonun üzerindeki boncuk misali yaratıklarla karşılaşmanız.
  • ailenizin yanına taşınınca sokakta bakmak zorunda kaldığınız kedinizin hain hemcinslerinin saldırısına uğrayarak yaralanması.
  • bi keresinde bir kiza tanismak amaciyla yanasmistim, "sik gelirmisin bu bara? seni daha once hic gormemistim" demistim.. kiz da bana "hayir, bir daha goremiyeceksin tadini cikar" deyip arkaasini donup gitmisti...
    benimde bir kedim var...
  • odamın kapısı kapalı, kedinin mutlaka girmemesi gerekiyor, kedi de hemen dışarda tabii ki.
    muzaffer: miyav
    portakal: ...
    muzaffer: miyav
    portakal: ...
    muzaffer: miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav miyav
    portakal: miyav
hesabın var mı? giriş yap