şükela:  tümü | bugün
 • yavru siyam kedisi sahiplenmek isteyen biri olarak katıldığım cümle.

  edit: ekşi kınama team iş başında. size ne olum, özgür ve demokrat olun lan. istediğimi yazar, isterim. işinize bakın işsizler.

  ayrıca; kediyi para vermemek için değil satın almamak için sahipleniyorum zaten. kedinin markası olmaz tabii zırto, cinsi olur ki istediğim cinsi de seçebilirim seni geren ne?
 • sourlines hava yollarından tayland biletini keselim arkadaşın, ordan alsın gelsin.
 • kafanı uzat.dışarısı buz gibi.hayatta kalmaya çalışan onlarcasını görebilirsin.eğer yapmak istediğin iyi birşeyse...kendini aç .o gelip seni bulur.
  tür mür deyip cinslik etme.
 • aslinda markali seyler seviyorum. o yuzden kedi de duz olmasin, siyam olsun ama para vermeyeyim, hem belese gelsin hem sahiplenmek gibi gorundugu icin daha iyi bir insan gibi goruneyim mesajli, ucurulmaya aday yazar istegi.
  otur. sifir.
  #satinalmasahiplen #kedininmarkasiolmaz
 • yıllarca mavi gözlü bir himalayan sahiplenmek istedim..açıp açıp resimlerine baktım.himalayan fiyat yazıp google amcadan arattim.
  sonuç
  iki kedi annesiyim .ikiside sokaktan geldi.biri annemin bahçesindeki bir kedi yavruları onu aldım..hemde en sapşik görünüşlü en koca kafalı olan tek erkeği.oysa sürme gözlü tekir kızlar vardı..ama bu oğluş gelip gelip girdi taşıma kutusuna bunu aldık.
  sonra yine sokaktan simsiyah yeşil gözlü el kadar bir kız bulduk kiyamadik onuda aldık.
  onlar evlat oldular..öyle de sevgi dolular ki keratalar..yani söyleyeceğim şu ki..cinsi tipi gözü kulağı hiçte önemli olmuyor eve girince...sarışın çocuk isteyip esmer çocuğunuz olsa sevmezmisiniz...ışte tam öyle hissediyorsunuz...kucaginiza yatıp mirmir yapınca ne siyami kalıyor..ne himalayani ne mavisi ne beyazı...
  ama tavsiyem ya sokaktan al ya barinaktan...çünkü bir hayat kurtarmak gibisi yok...