• bir örneği kendim olan erkektir.

kedi seven bir erkek olarak cinsel tercihlerim* ile hiç bir bağlantısını kuramadığım durumdur.
    özellikle vahşi kedileri oldukça karizmatik ve karakter sahibi bulurum. normal evcil kedi beslemem de bu yüzdendir. ne yapacağı kestirilemeyen, başına buyruk bir canlıdır ve bu bile oldukça eğlenceli vakit geçirmenize sebeptir. köpekler kadar kafası basmaz ama daha temizdir daha sevimlidir. aranızda bir bağ kurarsanız dünyanın en enteresan sevgisi olur.

ayrıca hem gay denmiş hem de kız tavlamak için kullanıldığından bahsedilmiş. karar verin ulan.
  • kızım, oğlum ve torunumdan oluşan ailemizle benim de katıldığım erkek grubu.

şu hayvanlar sevilmez mi oğlum, manyak mısınız?

https://i.hizliresim.com/2erz6d.jpg

not: sarı olan oğlan, beyaz olan da kız.

çok sonradan gelen edit: sarı oğlan paşa malesef sizlere ömür. yerine haşmet geldi. bu da kendisi.

https://i.hizliresim.com/vjlwvd.jpg
  • bu kedi seven erkekler gay olmadiklarini ispatlayabilmek icin evli olduklarini ozellikle, bastira bastira soyleme geregi duyarlar. sanki evli, mutlu ve cocuklu gey yok?
  • cinsel tercihin evcil hayvan tercihine göre belirlendiğini sanan magandaların çenesini düşüren erkek. adam gay ya da değil sana ne amına koyayım? sana mı yavşadı?

ulan hiç savunacağımı düşünmediğim insanları sırf sığlığınız yüzünden savunuyorum şurada.
  • (bkz: adnan oktar)
  • kızlarla muhabbet edip iyi geçinmek isteyen erkek olabilir.

ben mesela;

kedileri her zaman atletik yapıları ve köpek gibi itaat etmedikleri için sevmişimdir. ancak" a gucu gucu bebişim ya ne gaaaa tatlı ne gaaa sevimli ya, çok şebek ablası dii miiii" diye sevmemişimdir.

bu yüzden hep yalnız kaldım. hep itildim.

ne zaman ki facebookta instagramda kedi fotoları paylaşıp, kızların kedi fotolarına "ne tatlı şey ya hayatın anlamı bunlar bence" falan yazdım.

şimdi etrafımda hep kızlar var.
  • candır , az bulunur, çoğunlugu seviyormus numarası yapar.
  • üzerine bunca sayfa entry girildiğine göre herkesin üzerinde epey düşündüğü erkek tipidir.
    her hayvana benzemez kediler, üzerine çok durulmuş düşünülmüş şeylerden biridir. ondan bu erkeklere övgü ve yergi bir aradadır işte...
    mistik hikayelerde, dönüp de beklemediğimiz bir köşebaşında, hemen her yerde karşımıza çıkar kediler. karanlıkta en iyi o görür saklanamayız biliriz. anlamaya çalışmasak çekip gitsek de o oradadır. sessizdir, uykuyu,yavaşlığı ,hızı bir arada olduğuna şaşırdığımız bir çok şeyin onda olduğunu biliriz. onun için kedilerle dost insanları konuşuruz işte. kedilerdir yine konu olan. konu öznesi değildir erkek. amma velakin sıcacık yatağında koynunda iki kediyle uyuduğunu bildiğiniz bir adam dostunuzsa, ne sıkıntınız olursa olsun gecenin her vakti onu arayıp sıkıntınızı anlatabilirsiniz. dört beş çalmadan sonra açacaktır telefonu. bu zaman kedileri ezmeden telefona uzanabilmek için geçecektir. sonra neyse sıkıntınız adam bayılana kadar anlatın hiç kızmaz dinler.
  • genellemelere kurban gitmiştir. yumuşak olan sadece kalbidir oysaki...
hesabın var mı? giriş yap