şükela:  tümü | bugün
  • kedi seven erkek aynı zamanda delikanlı olmaz, tesbih sallamaz, fazla sinirlenmez.

yukarıdakiler ipucu vermiştir.

kedi seven erkekler sanki nasi desem böyle bi armağan çağlayan gibi bir şey sanki. mesela gelen entryleri okuyun, inceleyin. ne göreceksiniz? sanki kucağında kedi, ayağında minnoş ayıcıklı terlik, entelimsi bir hava ve berkecanlar grubundan birileri yazmış gibi...

erkek adam pitbull besler. yok kediymis falan gec bunları.

"ühühühü pitbuy yasakyansinnn, labalatuayy kopeyi onlayyy :("

kes kes kes kes kes kes kes. sinirim bozuldu. bunların çoğu pitbull düşmanı olur.

geçen gün kavgaya adam topluyoruz. grup liderine dedim ki bizim xxxx'i de çağıralım. bana ne dedi bilir misiniz? - olm onun kedisi var ya ne çağırmasi.

valla takdir ettim adamı. gözlem yeteneği var.
  • yok ebenin amı demekten başka söz bırakmayan bir başlık yine. hayvan seven özellikle de kedi seven kişiler -kadın erkek fark etmez- sanatçı, naif bir karaktere sahiptir. kesin bilgi lütfen yayalım.
  • hayvan sever insanların biraz daha insancıl olması durumu. hatta biraz daha fazla insan olma durumu.
  • (bkz: pussy lover)
  • biraz daha insan.
  • bunu don vito corleone'nin karşısına geçip söyleme fırsatın olsaydı keşke.
  • cinsel fonksiyonları yerinde, gerektiğinde atarını da yapan erkektir kendimden biliyorum.
    başlıktaki gibi düşünenin erkeklerden bir beklentisi olan bir hem cins olması söz konusu sanırım.
  • ilk 6 ay anne sütü şart.
  • kedi seven erkeklerin biraz sey olmasi diye baslik acan kisinin biraz şey olmasi.
  • gizli ibne beyanıdır.
    hem de elinde tesbih bağrı açık gezip otoyolda travesti arayan tiptekilerden.