şükela:  tümü | bugün
  • ekşisözlük sınırları içerisinde kedi ile ilgili entry girmekten başka birşey bilmeyen, kedi ile yatıp kedi ile kalkan sözlük yazarları için tasarlanmasınıı önerdiğim sözlük sitesidir. arkadaş hayvan sevmek, beslemek çok güzel birşey eyvallah da abartmamak lazım bunu.

böyle bir sözlük olsa, muhtemel başlıklar da böyle olur herhalde

whiskas yerine champion marka mama yiyen piç (22)
  • nihayet açılan sözlük. konu kedi olunca kediciler bir araya geleceklerdir. kedi aşkı başka bir şey. dün açılmış, henüz gayet sessiz, sakin. kediciler bir uğrasın, şenlendirelim biraz.

https://kedisozluk.com/
  • daha ilk günden belli olmaz ama bence fikir güzel. kediciler bir araya gelince kedi muhabbeti bitmek bilmez. toplanıp bol bol kedi sohbeti ederler artık. benimki böyle, seninki şöyle...
  • dün kaybolduğum sözlük çok güzel evet şuna katılım oldukça düşük ama ben geleceği olduğuna inanıyorum kedi sevmek bambaşka beslemeyenlerin anlaması bir mır sesinin verdiği huzuru verememiş hayvan sevgisinden muzdarip bencil dünyanın kendisine ait olduğunu sanan kendine de insan diyenleri büyük kediler yesin ;)
  • crazy cat person diye tabir edilen insanların (ben de dahil) kediler hakkında her türlü muhabbeti yargılanmadan, özgürce yapabilecekleri muhteşem bir platform.
  • yayına geçeli 8 gün olmuş, istatistiklerine baktığıma toplam 306 yazar, 1303 toplam entry diyor. bu rakamlar hiç fena değil. sol frame başlıkları da gayet doyurucu. fakat hep kedileri konuşacaklarsa eğer bir süre sonra sözlükte başlık ve enrty girişi tıkanabilir düşüncesindeyim. kediciler başka konuları da konuşabilirler, konuşmalılar.
  • bugün tesadüfen gördüğüm sözlük. kedilerle ilgili bilgi ve deneyimlerin yanında kedinin bulunduğu her şey yazılacak olsa bile bir vakit sonra yazılacak şey kalmaz gibi geldi. yine de akışındaki başlıklar hoşuma gitti. arada uğranabilir.