• sabah servis beklerken, sefkat isteyen bi kedi gelir etrafinizda dola$maya ba$lar. kim oldugunuzu zerre kadar onemsemeyen bu kedi, $efkat gorene kadar etrafinizda dolanir durur. eer ki bekledigi $efkati alamazsa bu kez ayak feti$ine sahip oldunu belli edecek hareketler yapar. sonuc itibariyle istedigi kadar ok$anana kadar kalir, cani sıkılınca ceker gider. super ya...
  • bir triptir kedi...
  • yatağın üstünde illa okuduğum kitabın üzerine yatmakla kalmazlar, 1 de canı sıkıldı mı kitabı parçalarlar...
  • yürürken ayagıma kafasini sürtüp yere yatmasi, kalkip bi daha kafasini sürtüp bi daha yere yatmasi, bazen takla atması bu sirada...
  • daha soyulmamis yesil fasulyeyelede oynaya bayilirlar
  • mutfakta bisiler hazirlarken bacaamdan tirmanip omzuma cikio ve baya bi takilio orda hayvan. :)
  • merdivenlerin üstüne sıkıştırmıştım günün birinde "atlasana yiyosa aşağı atlasana lan" dedim, gaza geldi ve atladı "löp" diye ses çıktı ama bişey olmadı, 8 canı kaldı sadece..
  • balkondaki demirlerin üstünde cambaz gibi dolaşması, onu o halde gördüğümüzdeyse "alla alla, nası geldim ben buraya çok korkuyorum alın beni" diyen bir yüz haliyle bakması
  • salona girmesinin yasak olduğunu bildiği için biz salondayken bütün evi inleten miyavlaması, kapıyı açıp dışarı çıkarkenki minicik boşluktan yararlanıp salona girerek saatte 40 kilometreyle içerde koşuşturduktan sonra koltuğun altına saklanması
hesabın var mı? giriş yap