• bazı insanlarda görülür... etkileri çekilmez olabilir... nefes darlığı, bol miktarda kaşıntı ve hapşırık... gözlerin yaşarması ve benzeri bilimum düşman başına dedirtesi olay...
  • kardeşimde ortaya çıkması üzerine beni kedimden ayıran lanet hastalık..
    (bkz: ağlamak istiyorum)
  • eşekherifin evine gittiğimde bana huzur vermeyen kabus.
  • zaman zaman hayatımı tam bir kabusa çeviren son derece şiddetli krizler geçirmeme neden olan alerji türü. ayrıca insanın sevdiği yegane hayvanlardan birinin yakınında bile olmaya dayanamaması kendini lanetlenmiş gibi hissetmesine neden olabiliyor.
  • kedi sahipleri icin de zor bir durum ayni zamanda. alerjisi olan insanlarin evinize bi kere geldikten sonra bir daha gelmeye cekinmesi, geldikten sonra da "yok abi olmuyo boyle ben eve kaciyim, hapsu" demesi uzerine kimi zaman yalniz kalmaniza sebep olur.
  • önce ufak göz kızarmasıyla başlayan,sonrasında salya sümük eden ve inatla ortamdan ayrılmadığınız takdirde ise (eğer astımda varsa) nefes alış-verişlerinde zorluklarla karşılabileceğiniz problemdir.sırf bu durumdan birinin evine gitmeden önce araştırma yapmak gerekir.ayrıca asıl sorunun tüyünde değilde hayvanın salyasında olduğuna dair şeyler duymuştum bir veterinerden..en güzel çözüm yolu ise zyrtec adı verilen ilaçtır.20-25 dakika içinde problemi çözer..
  • melmac gezegeninde görülmeyen bir tür rahatsızlık.
  • alarjilerine rağmen evinde kedi besleyen tipler tanıyorum... (aynadan pek bir tanıdık geliyor)
    birlikte, belli periyotlarla iğne olunup hallediliyor sorun, çokta önemli değil önlem alınınca ;)
  • saçma sapan bir şekilde yıllar sonra ortaya çıkabilen bir alerji türü. kedilere tapan ve çocukluğu boyunca onlarca kedi beslemiş biri olarak, 2 sene önce ortaya çıktığından beri bana hayatı zindan eden, bu sevimli yaratıklardan köşe bucak kaçmama sebebiyet veren bir illet.
hesabın var mı? giriş yap